RuyaTabirleri.com

Rüyada Nar Toplamak

Rüyada nar toplamak, bereketli bir yaşama işaret eder. Toplanan narın durumuna ve miktarına göre farklı şekillerde yorumlanır. Olgunlaşmış narları toplamak maddi anlamda büyük kazançlar elde edilmesine, iş konusunda kişinin istediğinden de fazlasına sahip olacağına, olgunlaşmamış, ham nar toplamak ise kişinin hastalanarak uzun sürecek bir sıkıntı yaşayacağını alamet eder. Birden fazla olgun nar toplamak çok zengin bir hayata işaret ettiği gibi, bir tek nar toplayan kişi ise geçici bir servet elde eder ancak devamı gelmez. Kırmızı nar topladığını gören bekar bayanlar zengin bir erkekle evlilik yaparlar. Kış mevsiminde nar topladığını görmek ise kişinin iflas edeceğine ve elinde avucunda ne varsa kaybedip, sefil bir hayat süreceğine yorumlanır.

Rüyada Nar Kabuğu Yemek

Ayağa gelen fırsatı tepmek ve sonrasında çok büyük bir pişmanlık duymak anlamlarına gelen rüya, kişinin kendi kısmetlerini baltalaması ve sonrasında da bu yüzden tüm hayatını etkileyecek bir üzüntü duymasına neden olur. İslami açıdan nar kabuğu yiyen kişiler hastalıklarına nihai bir çözüm bulur, iyileşir ve eski günlerine kavuşurlar şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ekşi Nar Yemek

Keyif kaçıracak olaylar yaşamak ve sonrasında aile içinde de pek çok kötü olay yaşamak anlamına gelen rüya, kişinin kederlenmesine neden olacak kavgalara, hastalık ve maddi sıkıntılara da delalet eder. Ekşi nar yemek iyiye yorulmadığı gibi, rüya sahibinin servetini kaybedip, daha fakir bir hayat yaşamasına da tabir edilmektedir.

Rüyada Nar Toplamanın Psikolojik Yorumu

Hüzünlü, melankolik ve içe kapanık kişileri sembolize eder. İç dünyalarında fırtınalar kopan ve yalnızlıklarını bir türlü gideremeyen, kendini dış dünyaya karşı her zaman savunmasız ve eksik hisseden kişilerle, çocukluğu pek çok travmatik olayla geçmiş, aile birliğine sahip olamamış insanların da ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: