RuyaTabirleri.com

Rüyada Nargile Görmek

Rüyada nargile görmek, pek de iyi değildir. Rüya sahibinin tekin olmayan yollara gireceğine, kötü kişilere yakın olacağına, kusurlu ve eksik yanlarının giderek çoğalacağına, iyi huyunu ve güzel ahlakını terk edeceğine ve bu nedenle de hem melanetli olaylar yaşayacağına hem de adının toplumda lekeleneceğine alamet eder. Kişinin, huy değiştireceği, o iyi kalpli insanın gideceği, yerine sevdiklerini çok üzecek ve şaşırtacak birinin geleceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Nargile İçmek

Rüyada nargile içmek, rüya sahibinin daha kısa yoldan daha fazla para kazanmak ya da isim yapmak için gireceği bazı yasak ve gayri meşru yani yasal olmayan işler nedeni ile başının büyük bir belaya gireceğine, bu işte ısrar ederse hapse dahi düşebileceğine rivayet edilir.

Rüyada Nargile İçen Birini Görmek

Rüyada nargile içen birini görmek, rüya sahibinin özel hayatında bir takım kararlar alacağına ve kendisine yanlış yapmış kişileri hayatından çıkaracağına işaret eder. Kişi, kendisini enayi yerine koyduğunu fark ettiği bazı kimselerle tüm bağını koparmaya karar verecek demektir.

Rüyada Nargile Dumanı Görmek

Rüyada nargile dumanı görmek, rüyayı gören kişinin yaşadığı bazı sorunların kendisini yıkmayı başaramayacağına bunun tam tersine kişinin o sorunları yıkmayı başaracağına delalet eder. Rüya sahibi inancı ve kararlılığı sayesinde yaşadığı kötü günleri atlatacaktır diye ifade edilir.

Rüyada Nargile Almak

Bir kişi rüyasında nargile aldığını görürse o kişinin rüyası, kariyerinin yükseleceğine, toplum içindeki değerinin artacağına ve başarısı sayesinde ününün dört bir yanda duyulacağına tabir edilir.

Rüyada Pipo Görmek

Rüyada pipo görmek, malı ve parası ile övünen, lüks yaşayan, hava atmaya ve maddi gücü ile ön plana çıkmaya bayılan, gösteriş meraklısı bir kimsenin varlığına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!