RuyaTabirleri.com

Rüyada Nas Suresi Okumak

Rüyada Nas suresi okumak, kişinin tüm görünen ve görünmeyen şerlerden ve belalardan emin olması anlamına gelmektedir. Bu rüyayı gören kimse korktuğundan emin olur ve tüm tehlikelerden korunur. Bu rüya özellikle bilinmeyen varlıklardan korkanlar için emin olmaya işarettir. Rüyasında Nas suresi okuyup üzerine üfleyen kimse yanında bulunan hilekar ve kötü insanların şerrinden emin olur. nas suresini dinlemek, sizin dost görünümlü bir düşmanınız olduğunu ev bu kişinin vereceği sıkıntılardan emin olmayı göstermektedir. Rüyada kendi üzerine birisinin nas suresi okuduğunu görmeniz, yakında sizi kötülüklerden alıkoyacak birtakım kişilerle karşılaşmanıza ve onların sayesinde her şerden emin olmanıza yorumlanır.

Rüyada Nas Suresi Okuyan İmam Görmek

Rüyada bir imamın Nas suresini okuması farkında olmadığınız birtakım tehlikelerin olduğunun ve bunlardan kurtulmak için dua okumanız gerektiğinin göstergesidir. Bu rüya yaşadığınız sıkıntılardan sadece dua ederek ve doğru yolda ilerleyerek kurtulabileceğiniz anlamına gelir. Rüyada bir imamın sizin üzerinize Nas suresini okuması, ibadetlerinizi tam yapmanız gerektiğine, bazı belalara maruz kalıp duanın gücü ile kurtulacağınıza, yakın zamanda size yardım edecek bir kişi sayesinde tüm sıkıntılarınızdan uzaklaşacağınıza işarettir.

Rüyada Nas Suresinden Bir Parça Okumak

Rüyada Nas suresinden bir parça okuyan kimse her türlü şerden, beladan ve nazardan emin olur. Nas suresi size zarar vermek isteyen kimselerin şerrinden kurtulacağınıza ve bu kimselerin vereceği zararları dua yoluyla atlatacağınıza yorumlanır.

Rüyada Nas Suresi Okumanın Psikolojik Tabiri

Nas suresi kişileri her türlü görünen ve görünmeyen şerden, beladan, nazarlardan ve kötülüklerden koruyan bir suredir. Bu nedenle içinde buna benzer sıkıntılar yaşayan kişi, bütün bu kötülüklerden kurtulmak için bu sureyi okumalıdır. İşte bu rüya buna benzer korkuları olan kimselerin bilinçaltında bir kurtuluş olarak gördükleri bu sureyi korunma amacıyla okumaları anlamına gelmektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Nas Suresi Okumak İle İlgili Rüyalar;

  1. ömer (27 Haziran 2016 saat: 09:22)

    merhaba
    rüyamda bir kadın bana büyü yapmaya çalışıyordu ve ben ona önce ihlas süresini iki defa sesli okudum daha sonra da nas suresini kadının duyacağı şekilde okudum, iki sureyide tamamını okudum kadın daha sonra gitti ama büyüyüde yapmıştı.

  2. Gülsen (19 Haziran 2015 saat: 08:43)

    Annem gılın evinin yakınında bı park var ğ oraya gıdıomusum etrafta saklanan büsürü cisimler vardı bazıların ellı yok tuaf bı varlık arabaların altında saklanıolardı sonra kardesim geldı Korumaya benı Ortaya Cıktılr saldır Maya calısdılAr sonra kardeşim birden yok oldu hemen annem gılın bına Sına kaçtım tah tepeye cıkdımm herkez orda yemek yıyp eylenıo du bu anda o seyler orayı da bastı yıne kacıom üstümde bu kez hıc bırsey yok tek havlu vardı kosuyorum Garaj dan bırını arabasını alıom ılk önce sürüyorum sonra ıkı erkek görüyorum tuaf tuaf baktılar sonra bn arabayı ıtmeye baslıom garaj dN cıkarıom 3 kadın gelıo 3 harfliler dı baslıom bu subHAneke okuyorum üzlerıne üflüyoSımdı ben parkın oraya gıdıomusum etrafta saklanan büsürü cisimler vardı bazıların ellı yok tuaf bı varlık arabaların altında saklanıolardı sonra ısa geldı Korumaya benı Ortaya Cıktılr saldır Maya calısdılAr sonra ısa birden yok oldu hemen annem gılın bına Sına kaçtım tah tepeye cıkdımm herkez orda yemek yıyp eylenıo du bu anda o seyler orayı da bastı yıne kacıom üstümde bu kez hıc bırsey yok tek havlu vardı kosuyorum Garaj dan bırını arabasını alıom ılk önce sürüyorum sonra ıkı erkek görüyorum mal mal baktılar sonra bn arabayı ıtmeye baslıom garaj dN cıkarıom 3 kadın gelıo 3 harfliler baslıom bu subHAneke okuyorum üzlerıne üflüyorum nas süresı okuyorum üzerine ufluyom bı onu bı öbürünü ıkı sı ölüyor bırtanesı kaldı Ordada uyandımm .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,