RuyaTabirleri.com

Rüyada Nasihat Görmek

Rüyada nasihat görmek, bir yanlıştan dönüleceğine dair işaret verir ve kişinin yakın çevresinden kendisinin iyiliğini isteyen bir dostu, arkadaşı tarafından uyarılacağını, yapacağı hatadan döndüreceğini bildirir. Eğer kişi rüyasında nasihat görüyor ama dinlemiyorsa bu durumda burnunun dikine giderek büyük bir hata yapacağı ve bu hatanın geleceğini etkileyeceğini işaret eder. İslami olarak kişiye yapılan bir uyarı olarak ele alınması gereken rüya, günah dolu bir hayata meyledildiğini, kişinin aile büyükleri de dahil olmak üzere kimseyi dinlemediğini ve bu nedenle daha çok hata yapacağını tabir eder.

Rüyada Nasihat Dinlemek

Rüya sahibinin ailesi tarafından uyarılacağına, iş ile ilgili konularda zamansız ve aceleci bir karar vermeden önce sevdiği kimselerin sözünü dinleyip sabredeceğine ve bu sayede daha az zarar göreceğine işaret eder. Evli kimselerde eşin dışında başka biriyle görüşme gibi bir durum içine girenlerin yakınları tarafından uyarı almalarına da yorumlanır. Çalışan kişilerde iş yeri ile ilgili yaşanacak bir huzursuzluk nedeni ile gergin zamanlar geçirileceğine, kişinin davranışlarına ve tutumuna yeniden özen göstererek, üzerindeki kötü imajı sileceğine ve yeniden eski saygınlığını kazanmak için çaba vereceğine delalettir.

Rüyada Nasihat Vermek

Çocuğu olan kişiler için onlardan kaynaklanan bazı sıkıntılar ve problemler yaşayacaklarına, aile içinde çıkacak huzursuzluğa, bekar kişiler için de yanlış ilişkiler yaşamalarından dolayı kendi ailelerinden ciddi bir ikaz alacaklarına işaret eder. Bekar genç kızlar için de doğru kişi ile tanışarak evlilik düşüncelerine girmeye yorumlanır.

Rüyada Nasihat Görmenin Psikolojik Yorumu

Nasihat psikolojik olarak pişmanlık simgesidir ve kişinin yaptığı bir hatadan ya da hareketten dolayı, ömür boyu duyacağı bir pişmanlığı ve üzüntüyü bildirir. Kendini suçlama ve değersiz bulma gibi anlamlara da gelen rüya genellikle içine kapanık, kendisini istediği kadar güçlü ifade edemeyen ve hata yapmaktan dolayı sürekli endişe yaşayan kişileri sembolize eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!