RuyaTabirleri.com

Rüyada Nasır Görmek

Rüyada nasır görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında yaşayacağı ve kısa süreli bir sıkıntı ve sorun yaşayacağı problemlere delalet edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, yakın bir zamanda iş hayatında yaşayacağı ve büyük parasal kayıplara neden olacak sıkıntılara tabir edilir.

Rüyada Elde Nasır Görmek

Rüyada elde nasır görmek, kısa süreli bir uğraş verildikten sonra genişliğe çıkmaya ve sıkıntılardan kurtulup iş hayatında ya da aile hayatında rahata ermeye işaret eder.

Rüyada Ayakta Nasır Görmek

Rüyada ayakta nasır görmek, aile içinde ya da sosyal hayatta saklanan ve ortaya çıktığında büyük yıkımlara neden olacak bir sırdan duyulan rahatsızlığa yorumlanır.

Rüyada Cilt Döküntüsü Görmek

Rüyada cilt döküntüsü gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında insanlar üzerinde yanlış izlenim bırakacağından korktuğuna tabir edilir.

Rüyada Gözenek Görmek

Rüyada gözenek görmek, rüya sahibinin, yakın bir zaman içerisinde yaşadığı bir rahatsızlıktan ötürü bir ameliyat geçireceğine delalet edilir.  Aynı zamanda, sağlık ile ilgili konularda çok dikkatli davranılması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Siyah Nokta Görmek

Rüyada siyah nokta gören kişinin, iş hayatında ortaya koyacağı çalışmalarda sürekli üçkağıda, yalana ve dolana başvurduğuna ve para kazanmak için yaptığı işe türlü hileler karıştırdığına yorumlanır. Aynı zamanda, yapılmak istenen işlere engel olmak isteyen kişiler olduğuna delalettir.

Rüyada Yağ Bezesi Görmek

Rüyada yağ bezesi görmek, rüyayı gören kişinin, son zamanlarda, iş hayatında yapmak istediği yeni bir işe ya da yeni bir çalışmaya hazırlandığına tabir edilir.

Rüyada Şişlik Görmek

Rüyada şişlik gören kişinin, güç, kuvvet ve dayanıklılık konularında daha iyi durumda olmasına ve kederden ve sıkıntılardan kurtulup yapacağı iş ile mala ve paraya kavuşmasına işaret edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!