RuyaTabirleri.com

Rüyada Naylon Görmek

Rüyada naylon görmek, hayat içerisinde sürekli çeşitli sıkıntılar ile karşılaşan rüya sahibinin, gireceği yeni bir iş sayesinde bu durumdan kurtulacağına, çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, kendisini daha rahat hissedeceğine ve kaybettiği özgüvenini geri kazanacağına, bu sayede yeni çalışmalar yapmak ve yeni işlere girmek için çok büyük bir hevese ve isteğe kavuşacağına alamet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri ters giden işlerinin düzeleceğine ve şansının yaver gideceğine işaret eder.

Rüyada Naylon Leğen Görmek

Rüya sahibinin, sıkıntılarından kurtulduktan ve işlerini yoluna soktuktan sonra çok hayırlı ve güzel olaylar ile karılaşacağına, büyük başarılar kazanacağına, hayat içinde hayal ettiği herşeye yakın bir zamanda kavuşacağına ve sevdikleri ile çok rahat bir hayat yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Naylon Poşet Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında arzu ettiği herşeye yakın bir zamanda sahip olacağına, bu sayede çok mutlu ve huzurlu bir kişi olacağına, insanlar ile arasına mesafe koymasına rağmen bazen bu mesafeleri görmezden geleceğine ve daha hayırlı olaylar yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Naylon Terlik Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında yaşadığı sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulmak için uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, bu sayede rüyayı gören kişinin, kendisini daha rahat hissedeceğine, çok mutlu olacağına ve yeni çalışmalar için hemen hazırlıklara başlayarak ekibini toparlayacağına alamet eder.

Rüyada Naylon İp Görmek

Rüya sahibinin, uzun zamandan beri tanış olduğu bir kişi ile bir ortaklık kurmak için anlaşacaklarına, ikisinin de ellerinde ne var ne yoksa ortaya koyacaklarına ve bu sayede çok sağlam bir şekilde girdikleri işte daha farklı ve yenilik yaratan fikirleri de kullanacaklarına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Naylon Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. nuray (12 Temmuz 2014 saat: 19:44)

    benim mi başkasının mı tam olarak bilemiyorum ama küçük ve karanlık bir mutfaktı. mutfağa doğru girerken yerde gözümü alan hoş ve koyu olan bir tonu olan pembe muşamba gördüm. o muşambanın üstünde de 6 yaşındaki çocukların çizebileceği çizgiler vardı. susamıştım su içmek istedim ve tezgaha doğru yöneldim. tezgahın üzerinde süt bulaşığı olan bardağın içine su kattım. içip içmediğimi bilmiyorum. ama mutfakta tanıdığım bir abla vardı.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,