RuyaTabirleri.com

Rüyada Nazar Boncuğu Görmek

Rüyada nazar boncuğu görmek, maşallah dedirtecek güzel olayların yaşanması anlamına gelir. Rüya sahibi için çok güzel ve çok hayırlı bir rüyadır. Nazar boncuğu, rüya sahibinin hayatında yaşayacağı en güzel döneme ve en şanslı olduğu zamana delalet eder. Dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşmesi, mutluluk üstüne mutluluk yaşayıp tabir yerindeyse mutluluk sarhoşu olması ile tabir edilir. İş hayatındaki başarı grafiği yükselir, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı projeleri hayat bulur, üzerinde sabırla beklediği her ne varsa kendisine fayda verecek şekilde sonuçlanır.

Bazı rüya tabirleri nazar boncuğunu güzel ve hayırlı olmasının yanı sıra batıl olan inanışları da beraberinde getireceğine, rüya sahibinin dayanağı olmayan şeylere itibar etmeye başlayacağına delalet ettiğini söylerler.

Rüyada Nazar Boncuğu Takmak

Rüya sahibinin çok istediği ve hep onun hayaliyle yatıp kalktığı, onun umuduyla yaşadığı bir dileğinin gerçek olacağına delalet ederken aynı zamanda kişi için büyük bir kısmet ve şans olarak tabir edilir.

Rüyada Nazar Boncuğu Toplamak

Rüya sahibi için tüm kısmet kapılarının açılmasına, güzel olayların peşin sıra gelmesine ve müjdeli haberler almasına delalet eder. Rüyasında nazar boncuğu topladığını gören kişi iş konusunda da pek çok güzel teklif alacak demektir.

Rüyada Nazar Boncuğu Hediye Almak

Sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulmak ve esenlik bulmak şeklinde ifade edilir. Rüya sahibi uzun zamandır bir türlü halledemediği ve içinden çıkamadığı bir işi sonunda çözüme ulaştıracak ve derin bir oh çekecektir.

Rüyada Nazar Boncuğu Kırılması

Rüya sahibinin kötü haberler almasına, yolunda giden hayatının ve işlerinin bir anda tersine dönmesine delalet eder. Rüyada nazar boncuğu kırılması, rüya sahibi için güzel olan her şeyin bir anda bitmesine ya da tersi yöne doğru ilerlemesine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Nazar Boncuğu Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Anonim (06 Nisan 2014 saat: 09:51)

  Rüyamda öğrencilerimi gezi icin ormana götürüryordum orman te
  Yeşil ağaclarla doluydu kamelyalar vardı herkes oralara oturmuştu ama ormanın icinde benim okulum varmış meger cocukları bahçeye çıkarırken bir anda biri kayboluyor okul müdürümüz bana birsey demiyor ama orda bir kadın varmış o bana kızacak diye ben ormana doğru ilerliyorum bir çukurun icinde bir sürü nazar boncuğu varmış onlardan 5 tane alacam diyorum ama elimde 3 tane oluyor ve ben bunu bes diye sayıyordum yorumlarsanız sevinirim

 2. YUNUS (21 Şubat 2014 saat: 13:16)

  Rüyamda bir taş duvarın üstünde oturuyordum bulunduğum bölgeye su basmış olduğunu ve bir askeri aracın farları bana doğru döndü seni kurtaymaya geldik dediler aracın içinden çıkan iki akrabam sen zehirlenmişindeyip alt azı dişlerimden 3 tanesini çektiler dişlerden birtanesini elimd aldığımda dişin altında nazar boncuğu çıktığını gördüm rüya yorum yapmasını bilenlerden yorumlamalarını bekliyorum

 3. Isimsiz (11 Ocak 2014 saat: 20:47)

  Hiç tanımadığım iki kişi ile dağın eteğinde oturuyordum galiba biri erkek çocuğuydu diğerini tanımıyorum gökyüzüne 4 defa biraz uzunca hatirlayamadigim tılsımlı kelimeler söyledim ve gökyüzünden çocuğun üzerine doğru nazar boncuğu düştü ve o sırada uyandım ama tılsımlı kelimeleri hatırlayamadım bu rüyanın yorumunu yaparsanız çok sevinirim teşekkürler…

 4. duygu (31 Aralık 2013 saat: 02:15)

  evin önüne inmiştim yerde çamur vardı çamurun üzerinde iki tane beyaz güvercin var ama kanatlarında ufak ufak nazar boncuğu şekli vardı çamurlu suyun içinde de taş gibi küçük küçük yumurtalar vardı 7-8 tane iri yumurta vardı güvercinlerden biri onun üstüne oturdu sonra uçtu fitti ve yumurtalar çatlamaya başladı içinden çıkan civcivlerin sadece kanatlarını gördüm yine aynı desen vardı sonra oradaki kuş benimle konuştu baba olmak evlat sahibi olmak zor diye bi cümle kurdu bende o şaşkınlıkla uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,