RuyaTabirleri.com

Rüyada Nazar Boncuğu Görmek

Rüyada nazar boncuğu görmek, maşallah dedirtecek güzel olayların yaşanması anlamına gelir. Rüya sahibi için çok güzel ve çok hayırlı bir rüyadır. Nazar boncuğu, rüya sahibinin hayatında yaşayacağı en güzel döneme ve en şanslı olduğu zamana delalet eder. Dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşmesi, mutluluk üstüne mutluluk yaşayıp tabir yerindeyse mutluluk sarhoşu olması ile tabir edilir. İş hayatındaki başarı grafiği yükselir, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı projeleri hayat bulur, üzerinde sabırla beklediği her ne varsa kendisine fayda verecek şekilde sonuçlanır.

Bazı rüya tabirleri nazar boncuğunu güzel ve hayırlı olmasının yanı sıra batıl olan inanışları da beraberinde getireceğine, rüya sahibinin dayanağı olmayan şeylere itibar etmeye başlayacağına delalet ettiğini söylerler.

Rüyada Nazar Boncuğu Takmak

Rüya sahibinin çok istediği ve hep onun hayaliyle yatıp kalktığı, onun umuduyla yaşadığı bir dileğinin gerçek olacağına delalet ederken aynı zamanda kişi için büyük bir kısmet ve şans olarak tabir edilir.

Rüyada Nazar Boncuğu Toplamak

Rüya sahibi için tüm kısmet kapılarının açılmasına, güzel olayların peşin sıra gelmesine ve müjdeli haberler almasına delalet eder. Rüyasında nazar boncuğu topladığını gören kişi iş konusunda da pek çok güzel teklif alacak demektir.

Rüyada Nazar Boncuğu Hediye Almak

Sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulmak ve esenlik bulmak şeklinde ifade edilir. Rüya sahibi uzun zamandır bir türlü halledemediği ve içinden çıkamadığı bir işi sonunda çözüme ulaştıracak ve derin bir oh çekecektir.

Rüyada Nazar Boncuğu Kırılması

Rüya sahibinin kötü haberler almasına, yolunda giden hayatının ve işlerinin bir anda tersine dönmesine delalet eder. Rüyada nazar boncuğu kırılması, rüya sahibi için güzel olan her şeyin bir anda bitmesine ya da tersi yöne doğru ilerlemesine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!