RuyaTabirleri.com

Rüyada Nazar Görmek

Rüyada nazar görmek, iyiye yorulmaz ve kişinin dikkatli olması için önemli bir uyarı olarak ele alınmalıdır. Nazar gören kişilerin hayatlarında ani değişiklikler olur ancak bu değişiklikler kişinin yararına değil zararınadır. Çevrede kendisine kem gözlerle bakan ve iyiliğini istemeyen kimselerin bulunduğuna, kişiye çeşitli tuzaklar hazırlayıp zor duruma düşmesi için çaba gösterildiğine karşı önemli bir uyarıda bulunur. Rüya sahibi kendisine ve yaşamına dikkat etmeli ve önlemler almalıdır. Bu rüya özellikle kişinin çok yakınında bulunan ve hatta ailesinin içinde olan bazı kimselerin pek çok açıdan kişiye kötülük ettiğini, olumsuz düşüncelerini yansıttıklarını ve kişinin tüm moral ve motivasyonunu bozduklarını da ifade eder.

Rüyada Nazar Etmek

Rüya sahibinin yanlışlıkla veya istemeden bir tanıdığına zarar verecek davranışlarda bulunacağı, ağzından hiç istemediği kötü sözler çıkacağı ve zor durumda kalacağını bildiren rüya aynı zamanda sevilen bir kişiyle aranın açılıp bir daha asla düzelmeyecek olduğuna da işaret eder. Nazar etmek iş konusunda kişinin fazla böbürlendiğini ve kibrinden dolayı da çevresinde sevilmediğini, sürekli övündüğü için işlerinin de olumsuzluklarla dolu olduğunu bildirir.

Rüyada Nazar Boncuğu Görmek

Çok güzel işler başarılacağına ve kişinin yaptığı her şeye çevresi tarafından gıptayla bakılacağına, övgülerle ve başarılarla dolu bir yaşam sürüleceğine işaret eden çok güzel bir rüyadır. Nazar boncuğu aynı zamanda kişinin ileriki yaşamında herhangi bir sorunla karşılaşmadan, şanslı ve bereketli bir yaşam süreceği manasına da gelir. Mutluluktan ayakların yerden kesilmesi ve kişinin başarısının giderek artması sonucu hayal ettiği her şeyi gerçekleştireceği şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Nazar Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin gerçek hayatında korktuğu biri olduğunu ve bu yüzden sürekli tetikte durmak zorunda hissettiğini, sosyal ortamlarda da çekingen tavırlar gösterdiğini, özgüveninin az olması nedeni ile çevresi tarafından alay konusu olduğunu işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!