RuyaTabirleri.com

Rüyada Necaset Görmek

Rüyada necaset görmek, hayırlara yorulur ve bolluk, bereket, kazanç anlamına gelir. Rüya sahibinin özverili ve fedakâr oluşu, çalışkanlığı ve inancı sayesinde ileride çok zengin bir kişi olacağına delalet eder. Malın ve paranın çoğalacağı, geçim sıkıntısının kalmayacağı, şansın ve kısmetin açık olacağı anlamına gelir. Rüya sahibi, mesleğinde hedeflediği konuma gelmeyi başaracak ve hem başarısı hem de zenginliği sayesinde ticaret hayatında sayılı isimlerden biri haline gelecek demektir.

Rüyada Necaset Yemek

Rüyasında necaset yediğini gören kişi, rahatlığa kavuşacak, eli sıcak sudan soğuk suya girmeyecek, konfor ve lüks içinde bir hayat geçirecektir diye tabir edilir. Rüyayı gören kişinin elinin bollaşacağı, hayatının güzelleşeceği, keyfinin ve neşesinin de yerine geleceğine yorulur.

Rüyada Üzerine Pislik Bulaşması

Rüyada üzerine pislik bulaşması, dünya nimetlerinden yana şanslı olmaya, kişinin gözünün hiçbir şeyde kalmayacağına tam tersine her şeyin fazlasına sahip olacağına ve hep hayalini kurduğu o güzel hayata kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Büyük Abdest Temizlemek

Rüyada büyük abdest temizlemek, rüya sahibinin kefil olduğu bir kimse nedeniyle içine düştüğü sıkıntıdan kurtulacağına ya da uykularını kaçıracak bir sorumluluğu nihayet layığıyla yerine getirerek bu ağırlığı üzerinden atacağına tabir edilir.

Rüyada Büyük Abdestini Yapmak

Rüyasında büyük abdestini yaptığını gören kişi, boşa gitmeyecek bir harcama yapacak ve yarınları için kendisine hayır getirecek bir iş için adım atmış olacak demektir. Kısa vadede değil ama uzun vadede yüz güldürecek bir iş yapmaya delalet eder.

Rüyada İshal Olmak

Rüyada ishal olmak, rüyayı gören kişinin sahip olduğu varlığın kıymetini bilmeyerek, onu gerekli gereksiz yere harcayıp, çar çur edeceğine, sonradan da bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olur duruma geleceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Necaset Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. mucteba (30 Nisan 2014 saat: 14:06)

    Rüyamda büyük abdesttimi yaparken gördüm kendimi yaninda uç kişi vardi sirtlari donuktu bor kişi sagimda iki kişi solumdaydi. Sol tarafta planlar hemen yani basimda arkalari donuk şekilde kendi aralarında tartisiyorlardi. Kavgaeden iki genç ten biri uzakta olana bagiriyor diğeri sakinleştirmeye calisiyor. Diğer tarafta sagimda duran sanki kardeş gibiydi hissi olarak hakimdi bana tanidigim biri gibi ama yüzünü görmedim yalinligini hissettim sadece ve tahret aldim elimde büyük bir caydanliga benzer vardi ibrik gibi kullandigim. Sonra bir binaya girdik solumdakiler sağ taraftan girdi binaya kavgali olduklari çocuklar soldaydi. Ben ve sagimdaki kişi sol taraftan girdik o iki kavga eden genç birbirlerine bagrisirken biz yolumuza devam edip ilerledik…
    Yorumlariniz için çok tesekkur ederim…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,