RuyaTabirleri.com

Rüyada Nefes Görmek

Rüyada nefes görmek, rüyayı gören kişinin yaşam enerjisinin ve isteğinin artmasına, yüzünün gülmesine, ruhunun ve bedeninin iyileşmesine vesile olacak gelişmeler yaşanacak demektir. Rüya sahibinin sağlığına ve neşesine kavuşacağına, yaşamına yeni bir yön vereceğine, kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına yorulur ve rüyayı gören kişiyi güzel günler bekliyor demektir.

Rüyada Nefes Nefese Kalmak

Bu rüya iyi anlamlara gelmediği şeklinde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin sabırsızlanmasına, huzurunun kaçmasına, kafasının karışmasına ve gelecek günleriyle ilgili olarak kuşkulanmasına neden olacak tatsız olayların yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Nefes Almakta Zorluk Çekmek

Rüyayı gören kişinin keyfini, neşesini, ağız tadını, huzurunu ve sağlığını kaybedeceğine, sorunlarla ve sıkıntılarla uğraşacak gücünden ve inancından olacağına, zahmete düşeceğine, kendisini çok mutsuz, yorgun ve hasta hissedeceğine delalet eder.

Rüyada Nefes Sesi Duymak

Rüyayı gören kişinin psikolojik olarak iyileşeceğine, onu mutsuz eden sorunları kafasından atacağına, moral bulacağına, hafifleyeceğine, ruhunun iyileşmesi sayesinde bedeninin de şifa bulacağına ve herşeyin bundan sonra çok daha güzel olacağına ve yolunda gideceğine tabir edilir.

Rüyada Nefes Nefese Koşmak

Rüya sahibinin zorlu bir dönem geçireceğine, strese gireceğine, çok yoğun çalışacağına, yorulacağına ve artık dayanamaz duruma gelerek isyan edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin zor bir dönem geçireceği ve bu dönemde günlerinin çok hareketli olacağı anlamına gelir.

Rüyada Nefes Borusunu Görmek

Yaşamın temel taşlarını oluşturan kavramların tümüne işaret eder. Rüya sahibinin karşılaşacağı iyi ve kötü olaylara, yaşayacağı hayırlı ve hayırsız gelişmelere, elde edeceği kazanımlara, uğrayacağı yenilgilere, mutluluğuna, mutsuzluğuna, hastalığına ve sağlığına delalet eder.

Rüyada Nefes Alamamak

İyi değildir, uğursuzluk ve şer olarak kabul edilir ve rüyayı gören kişinin başarısız, mutsuz olacağına, sağlığını da kaybedeceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!