RuyaTabirleri.com

Rüyada Nefret Görmek

Rüyada nefret görmek, kişinin bir türlü geçmiş yaşantısından kurtulamadığına alamet olduğu gibi, etrafında yaptığı hataları defalarca hatırlatan insanların var olduğuna da işarettir. Pek çok yasak iş yapmış olan rüya sahibinin, hayatını temize çekmek isteğine alamet olan rüya bu durumun şu sıralar mümkün olamayacağına da alamettir. Nefret gören kimseler İslami olarak hak yolundan sapmış ve sadece nefsine uygun şekilde yaşamaya alışmış, kendisini ve dünyevi zevklerini çok fazla önemseyen kimselerdir. Günaha girmenin, haksızlık etmenin ve başka insanları mağdur edecek davranışlarda bulunmanın da alameti olan rüya, önyargılarla dolu, inatçı bir kişiliğe sahip olunduğunun da ifadesidir.

Rüyada Birinden Nefret Etmek

Aşırı yoğun ve aynı zamanda stres dolu bir çalışma hayatına ve kişinin iş yaşamından duyduğu memnuniyetsizliğe, sürekli olarak hayatını değiştirmek için çabalasa da kendisini değiştiremediği ve bakış açısında farklılıklar yaratamadığı için isteklerine bir türlü ulaşamadığını da bildirir. Rüyada nefret edilen kişi gerçek hayatta tanınan biri ise, o kimseyle aradaki bağların koparılacağını ve kişiden sağladığı menfaate son verileceği, aynı iş yerinde çalışan biri ise de ciddi bir problem yaşanması yüzünden iş hayatının tehlikeye gireceği anlamına gelir.

Rüyada Kendisinden Nefret Edildiğini Görmek

Bozulan arkadaşlıkların, ayrılmak zorunda kalınan ilişkilerin işareti olan rüya, kişisel çatışmaların yoğun bir gündem oluşturacağını ve kişinin işi gücü bırakıp insanların laflarına ve kendi hakkındaki olumsuz görüşlerine dair kafa patlatacağına alamet eder. Giderek hırçınlaşan rüya sahibinin tavırlarından rahatsız olan eşiyle tartışacağına ve çocuklarına da gereken ilgiyi göstermediği için iyi bir ebeveynlik yapamayacağına tabir edilir.

Rüyada Nefret Görmenin Psikolojik Yorumu

Gerçekte de nefret duygusu ile baş etmeye çalışan veya içinde biriken bir öfkenin gün yüzüne çıkacağını fark eden insanların kaygılarını taşır. Nefret genellikle kişinin hayatında olumsuz bir örnek teşkil eden insanları sembolize ettiği gibi, uzun yıllar boyunca intikam duygusuyla yaşanıldığının da sembolüdür.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Nefret Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Tanınmayan Biri (18 Eylül 2016 saat: 10:27)

    Merhabalar,
    Bu rüyayı daha oncede gormuştumde ne anlama geldiğini bilmiyorum. Rüyamda annem tarafından nefret edildiğimi gordum. Bana sen doğdunda mahluk gibiydin falan diyor. Ama gerçekte o benim annem değil. Herneyse başka bir kadında beni çok seviyor, boyle bana iyi davranıyor, kızı gibi seviyor. Ve ben bunun nedemek olduğunu çok merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

  2. kubra altundag (05 Ağustos 2016 saat: 16:48)

    Hic tankmadigim biriyle nefret ederek kavga ederek tanisiyoruz sinirli bir sekilde sokokta yururken bazi serselilerle carbisuyorum gelip yardim ediyor daha sonra gomlegimin dugmeleri sokuldugu icin elimi tutarak beni opmek istiyor ve buna izin vermiyorum niyetinin sahiplenmek oldugunu soyluyor eve gidiyorum onunla evde yine karsilasiyoruz babamin tanidigiymis bizimle surekli ayni evde kalmasindan rahatsiz oluyordum ama gun gectikte ona karsi bir sehler hissettim fakat bunu belli etmedim tatli ce uzun boylu biriydi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,