RuyaTabirleri.com

Rüyada Nergis Görmek

Rüyada nergis görmek, mutluluk anlamına gelir ve güzel huylu kimselerin varlığına delalet eder. Rüya sahibinin çevresindeki iyi niyetli, ahlaklı, ağır başlı ve dürüst olan kişilerin varlığı ile açıklanır. Rüyasında nergis gören kişi evliliğinden ya da sevgilisinden yana çok şanslı olur çünkü bu rüya kadir kıymet bilen, kişinin bir dediğini iki etmeyen, ona gönülden gerçek aşkla bağlı bir sevgiliye ya da eşe tabir edilir.

Rüyada Nergis Çiçeği Toplamak

Rüyada nergis çiçeği toplamak, şans ve mutluluk anlamına gelir. Rüya sahibinin kendisi için çok hayırlı, bereketli ve kazançlı geçecek bir döneme gireceğine, kötü günlerini arkasında bırakacağına ve artık yavaş yavaş yüzünün gülmeye başlayacağına delalet eder.

Rüyada Nergis Koklamak

Rüyada nergis koklamak olumlu ve güzel olayların yaşanacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin müjdeli haberler alıp çok sevineceğine, işlerini yoluna koymayı başaracağına, hayatının ve planlarının kendi istediği yönde ilerlemeye başlayacağına işaret eder.

Rüyada Nergis Soğanı Görmek

Rüyada nergis soğanı görmek, sağlık ve huzur içinde yaşamaya ve evlat sahibi olmaya alamet eder. Uzun yıllar ağız tadında, keyif ve rahatlık içinde yaşayacak kişilere yorulur ve bu kişilerin evlatlarının da kendisi gibi şanslı ve uzun ömürlü olacağı yorumu yapılır.

Rüyada Lale Görmek

Rüyada lale görmek de bir insanla tabir edilir. Kendisinden hayır, iyilik ve huzur gelecek olan, fedakâr ve faydalı bir kimsenin varlığı ile açıklanır. Rüya sahibinin çevresindeki iyi kalpli kimselerin varlığına delalet eder.

Rüyada Lale Toplamak

Rüyada lale toplamak, zarar getirecek ve hayal kırıklığı yaşatacak bir işin peşinden koşup, sonradan da bu işe olan hevesin yitirilmesi sayesinde zarara uğramaktan tamamen tesadüfen ve son anda kurtulmayı başaracağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!