RuyaTabirleri.com

Rüyada Nevresim Görmek

Rüyada nevresim görmek, rüyayı gören kişinin kazancının dolayısıyla da rızkının çoğalacağına, geçiminin de çok daha kolay hale geleceğine tabir edilir. Rüya sahibinin geniş geniş yaşama imkânı elde edeceğine, ihtiyaçlarını kolaylıkla gidereceğine ve daha fazla maddi olanak sahibi olacağına alamet eder. Rüyayı gören kişinin rahata kavuşacağına, işlerinde kara geçeceğine ve bu sayede daha güzel bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada Nevresim Takımı Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatında olumlu ve sürpriz gelişmeler meydana geleceği anlamına gelir. Bir yandan da rüya sahibinin bir yere gideceğine ve mekân değişikliği yapacağına tabir edilir ve hayırlara alamet ettiği şeklinde kabul edilir.

Rüyada Nevresim Takımı Hediye Almak

Rüyayı gören kişinin makam sahibi, güçlü, kuvvetli ve çevresi geniş bir kimse sayesinde iş ve ekmek sahibi olacağına, içine düştüğü yokluktan ve sıkıntıdan kurtulacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin eline geçecek hayırlı bir fırsata ve yüce gönüllü bir kimseden göreceği desteğe işaret eder.

Rüyada Nevresim Yıkamak

Rüyayı gören kişinin çektiği sıkıntılardan ve yaşadığı zorluklardan kurtulacağına delalet eder. Rüya sahibinin hastalıklarından ve borçlarından kurtulacağına, maddi yükümlülüklerinin azalacağına bu sayede rahat bir nefes alarak, yüzünün güleceğine tabir edilir.

Rüyada Nevresim Değiştirmek

Rüya sahibinin yeni atılımlar yapacağına ve amacına ulaşacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin cesaretle yeni işlere girişeceğine, başarıyı, kazancı, mutluluğu ve huzuru yakalayacağına rivayet edilir. Olumlu ve güzel gelişmelerin olacağı şeklinde kabul edilir.

Rüyada Nevresim Dikmek

Rüyayı gören kişinin kazancına fesat, hile ve haram katmadan yaşayacağına, alın teri ve bilek hakkı ile ekmek sahibi olacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, hak yolunu tutacağına ve makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine delalet eder. Rüya sahibinin onuru ve emeği ile yaşayan kimse olduğu anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Nevresim Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Nurşen (26 Kasım 2014 saat: 08:54)

    Rüyamda sevdiğim kişinin annesinin evindeydim benim annem de ordaydi önce annesi unla biseyler yapıyordu ona yardım ettim daha sonra benden seccade istedi bi hurc vardi içini açtım tesbih ver seccadeyi aldım daha sonra çok güzel oyalı yazmalar gördüm birde renkli şallar annem geldi o sıra da anneme bunlar cok güzel dedim annemde alsana kızım kaynana sana hediye eder seni seviyor dedi ve o arada erkek arkadaşımın annesi geldi beğendiğimi görünce bana yeşil kırmızı mor renkli 3 şal hediye etti …. ne yorumlanir acaba simdiden teşekkür ederim

  2. Betül (09 Nisan 2014 saat: 07:49)

    Annemin komşusunun bana seslenip, kaç yaş olduğunu söyle diyor. 4 diye sesleniyorum uzaktan. Evine gittiğimde çocuğuma nevresim takımı diktiğini görüyorum. Seviniyorum Teşekkür ediyorum. Sonra bir polis arabasina biniyorum. Ne olduysa saklanmamiz gerekiyor. Arabanin içinde koltukların altına saklanıyorum, sürünerek arka koltuğun altına kadar gidiyorum. Bayan bir polis geliyor arabayi çalıştırmaya çalışıyor. Kafamı bir kaldırıyorum ki çocuğuma nevresim takımı diken komşumuz da arabanin icinde.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,