RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Ney Çalmak

Rüyada ney çalmak, eğlenceye ve eğlenmek için yapılan şölenlere delalet eder. Rüya sahibinin, sıkıntılarından kurtulup ailesi ve sevdikleriyle güzel günler geçireceğine ve uzun bir süre parasal sıkıntı ve sağlık sorunu yaşamayacağına işaret eder. Aynı zamanda, çocuğunun olmasını çok isteyen birinin ney çalması, Allah’ın izni ile çocuk sahibi olacağına yorumlanır.

Rüyada Ney Sesi Duymak

Rüyada ney sesi duymak, rüya sahibinin, doğadaki tüm canlılara karşı nazik ve saygılı olduğuna, yardım isteyen insanlara yardım ettiğine ve sıkıntısı olanlara kucak açtığına delalet eder. Aynı zamanda, Allah sevgisine ve yapılan ibadetten haz almaya işaret eder.

Rüyada Bağlama Çalmak

Rüyada bağlama çalmak, rüya gören kişinin sevdiği insanlardan birinin derdine ortak olmasına ve çare bulmasına delalet eder. Ayrıca, uzaktaki bir tanıdıktan gelecek sevinçli ve mutlu habere yorumlanır.

Rüyada Gitar Çalmak

Rüyada gitar çalmak, aile içinde bir sorun yaşandığına ve bu sorun yüzünden hanede huzur kalmadığına delalet edilir. Saklı kalmış bir yeteneğin gün yüzüne çıkmasına ve bu yetenek sayesinde halk tarafından sevilmeye ve çok ünlü biri olunmaya da yorulur.

Rüyada Davul Çalmak

Rüyada davul çalmak, rüyayı gören kişinin hayatında, açığını kollayan, yoluna taş koyan ve yaptığı işlere leke süren bir kişi olduğuna delalet eder. Hiçbir yarar sağlamayan ve vakit kaybı olarak görülen ve kişinin zarara uğramasına neden olan işlere de yorumlanır. Aynı zamanda, iş hayatında başarı kazanmak için yapılan çalışmaların ve verilen emeğin karşılığının en kısa sürede alınacağına işaret eder.

Rüyada Keman Çalmak

Rüyada keman çalmak, rüya sahibinin, çok büyük ve dillere destan bir aşk yaşayacağına yorulur. Aynı zamanda, umut verici ve sevinçli haberler almaya ve bu haberlerle girişilen işte fayda sağlamaya yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,