RuyaTabirleri.com

Rüyada Ney Görmek

Rüyada ney görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında yaşanan parasal sorunları, sabır ve azim göstererek aşabileceğine ve bu sayede giriştiği işlerde çok büyük başarılar kazanacağına ve  yüklü miktarda paranın da sahibi olacağına tabir edilir. Aynı zamanda, yapılan bilimsel çalışmalar sayesinde çok büyük bir üne sahip olunacağına yorulur.

Rüyada ney görmek, dini bütün, imanı yüksek, ahlakı güzel, kalbi temiz ve kadri yüce bir kişinin varlığına alamete eder. Kendini inancına adamış ama dünya hayatı içinde mücadele veren, Allah korkusu taşıyan, komşusuna faydası olan, sevilen sayılan, arkasından iyi temenniler edilen ve hayır duaları esirgenmeyen bir kişiye tabir edilir. Yaptıkları ile insanları mutlu eden, melek gibi bir insana yorulur.

Rüyada Ney Çalmak

Rüyada ney çalmak, uzun bir süredir gizli bir şekilde vücudu kemiren hastalıktan ötürü rüya sahibinin hayatını kaybetmesine işaret edilir. Ayrıca, yapılan işler sayesinde ferahlığa çıkmaya yorumlanır.

Rüyada ney çalmak, gönül hoşluğu yaşamaya, korkulardan ve endişelerden kurtulmaya ve rahat etmeye işaret eder. Rüya sahibinin kafasındaki soru işaretlerinden kurtulmayı başaracağına bu sayede kendini ailesine ve işine vereceğine, çok başarılı olacağına tabir edilir. Fakat bu rüya, kurtuluş umudu ile bekleyen kişiler için ne yazık ki müjde değildir.

Rüyada Ney Üflemek

Rüyada ney üflemek, sağlığın ve keyfin yerine gelmesine, rüya sahibinin dertlerinin bitmesine, işlerinin yoluna girmesine ve kişinin istediği düzeni kurmayı başarmasına delalet eder. Bu rüya da ney çalmak gibi hayra alamet eder ve benzer şekilde tabir edilir.

Rüyada Ney Sesi Duymak

Rüyada ney sesi duymak, rüya sahibinin çok ince fikirli olduğuna, incinse bile incitmekten korktuğuna, çok hassas bir ruh taşıdığına, kibar ve zarif olduğuna delalet eder. Kişi, insanlara karşı haddini aşmayan ve sesini yükseltmeyen biri olarak yorumlanır.

Rüyada Neyzen Görmek

Rüyada neyzen görmek, saçmasapan , doğruluğu olmayan ve herhangi bir işe yaramayan sözlere yani boş konuşmaya delalettir. Aynı zamanda, yaşanan güzel şeyler sayesinde ferah bir yaşam sürüleceğine yorulur.

Rüyada Kaval Görmek

Rüyada kaval görmek, rüyayı gören kişinin zorluk içine düşeceğine ve bu durumu sanki hiç geçmeyecekmiş gibi hissedeceğine fakat ardından gelen mutlu ve güzel günler sayesinde bunların hepsini unutacağına ve atlatacağına delalet eder.

Rüyada Düdük Görmek

Rüyada düdük görmek, hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin isteklerinin gerçekleşeceği anlamına gelir. Bu rüya, kişinin kendisine yapılacak sürprizlere ve bunun hazırlığı içinde olanlara tabir edilir.

Rüyada Pir Görmek

Rüyada pir görmek, uzmanı olduğu işlerden kazandığı paralar ile yardıma muhtaç insanlara yaptığı iyilikler sayesinde Allah katında çok  sevilen biri olunduğuna, Allahın bolluk ve bereketinin her daim hanede devam ettiğine ve yaşanan huzur ve mutluluk sayesinde çok iyi bir hayat sürüleceğine tabir edilir.

Rüyada Abdal Görmek

Rüyada abdal görmek, rüyayı gören kişinin, huzur, mutluluk ve para içinde yaşadığı güzel günlerin son bulacağına, yakın bir zaman içerisinde çok sıkıntılı hallere ve durumlara düşüleceğine ve acil bir şekilde yaşanacak sorunlara önlem alınması gerektiğine delalet edilir.

Rüyada Şeyh Görmek

Rüyada şeyh görmek, rüya sahibinin, iyi ve doğru bir insan olmasından ötürü dünya işlerinde yaşanacak sorunlardan zarar görmeyeceğine ve keder çekmeyeceğine, yaptığı işlerde hayırlı kazançlar elde ettiğine ve hanesi içinde bolluk ve bereketin her zaman var olduğuna işaret eder. Aynı zamanda, ibadet konusunda hassas davranıldığına ve dini açıdan verimli bir hayat sürüldüğüne yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: