RuyaTabirleri.com

Rüyada Nikahlandığını Görmek

Rüyada nikâhlandığını görmek, rüyayı gören kişinin hayatında köklü değişiklikler olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin geleceği ile ilgili çok önemli kararlar alacağına, yaşamında büyük değişiklikler yapacağına, artık kurulu bir düzeni sürdürmekle yükümlü olacağına tabir edilir. Hayır ve mutluluk getirecek girişimlerde bulunmaya sonunda da amacına ulaşarak, iyi bir şeyler yapmış olmanın hazzını tatmaya işaret eder.

Rüyada Nikâhlandığını Duymak

Rüyayı gören kişinin uzun zamandır niyetlendiği işleri yapma fırsatı elde edeceğine, maddi anlamda güç kazanmak için doğru girişimler yapacağına, disiplinli bir hayat sürme kararı alacağına ve bundan sonrası için daha programlı bir hayatı olacağına rivayet edilir.

Rüyada Birinin Nikâhlandığını Görmek

Rüyayı gören kişinin uykusunda nikâhlandığını gördüğü kişinin üstün başarılarına ve alacağı zaferlere tanıklık edeceği şeklinde yorumlanır ve rüyası o kimse üzerinden değerlendirilir. Rüya sahibinin o kimsenin hayatının aşama aşama güzelleşeceğini, kazancının artacağını, ticaretinin de hızlanacağını göreceği anlamına gelir.

Rüyada Arkadaşının Nikâhlandığını Görmek

Rüyayı gören kişinin arkadaşı hakkında çok hayırlı haberler alacağı şeklinde tabir edilirken bir diğer yandan da kendisine isabet edecek bir şansa ya da kısmete dikkat çekilir. Rüya sahibinin neşesini ve ağız tadını yerine getirecek bazı olaylar yaşanacak demektir.

Rüyada Nikâhlanmak

Rüyayı gören kişinin hayallerinin, amaçlarının ve beklentilerinin gerçekleşeceğine, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, meslek hayatında ilerleme ve gelişme göstereceğine bu sayede makamının da yükseleceğine alamet eder. Sürpriz gelişmelerin yaşanacağı ile tabir edilir.

Rüyada Nikâhlanan Birini Görmek                                 

Rüyayı gören kişinin muradına ereceğine delalet eder. Rüya sahibinin Allah’ın lütufları ile karşılaşacağına bu sayede sağlığının ve keyfinin yerine geleceğine, dünya nimetlerinden daha fazla istifade edeceğine ve hayatın görmediği güzelliklerini yaşama imkânı elde edeceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!