RuyaTabirleri.com

Rüyada Nikahlanmak

Rüyada nikâhlanmak, rüyayı gören kişi için hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin dinde olgunlaşacağına, bilginleşeceğine ve âlim kimse olma yolunda ilerleyeceğine, doğruluktan ayrılmayacağına, ahlakından vazgeçmeyeceğine, aynı zamanda dünya yaşantısında da olumlu gelişmelerle karşılaşacağına alamet eder. Her iki cihanda da Allah’ın sevdiği kulları arasında olmak için mücadele etmeye, makbul olan mala ve helal olan kazanca kavuşmaya yorulur.

Rüyada Nikâhlandığını Görmek

Rüyayı gören kimsenin işinin, gücünün rast gideceğine, kazancının, başarısının ve mutluluğunun artacağına, hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve rızkının genişleyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin de Allah’a kendisine nasip ettikleri için şükrü eda ve secde edeceği anlamına gelir.

Rüyada Tekrar Nikâhlanmak

Rüyayı gören kişinin uykusunda ikinci kere nikâhlandığını görmesi önemli gelir kapılarına kavuşmasına, güzel fırsatlar elde etmesine, işine ve ailesine dört elle sarılmasına ve inancını yaşamak için daha çok vakit bulmasına alamet eder.

Rüyada Eşiyle Nikâhlanmak

Rüyayı gören kişinin eşi ile bol muhabbette olacağına, iyi geçineceğine, sevgisinin ve saygısının bir ömür boyu süreceğine ve aile saadetinin hep ilk günkü gibi taze kalacağına işaret eder. Rüya sahibinin huzurlu, sıcak ve mutlu bir yuvası olacağı şeklinde kabul edilir.

Rüyada Sevgiliyle Nikâhlanmak

Rüyayı gören kişinin muradına ereceğine ve sevdiğine kavuşacağına alamet eder. Rüya sahibinin hayallerinin, isteklerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi sayesinde başarısının, kazancının ve mutluluğunun da artacağı anlamına gelir.

Rüyada Biriyle Nikâhlanmak

Rüyayı gören kişinin yaşadığı zorluğu atlatacağına, rahatlayacağına, ferahlayacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına, sıkıntılarından kurtulması sayesinde rahat bir nefes alacağına ve kendini çok iyi hissedeceğine delalet eder.

Rüyada Babayla Nikâhlanmak

Rüya sahibinin babasının yardımı ile borçlarından ve sorunlarından kurtulacağına ve böylece babasına müteşekkir kalacağına rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Nikahlanmak İle İlgili Rüyalar;

  1. ebru (10 Şubat 2015 saat: 11:11)

    Selam ben ebru evliyim. Bgun soyle bir ruya gordum. Ali ismnde Facebookda arkds olarak konustgum birisi var bugun onu gordum ruyamda aliyle konustgumu ablam ogreniyor ve bn oan cok korkuyorum bna kizip dovecekler bni diye ama kizmiyr ali hakkinda cok durst bi insan oldugunu ve bana layik bir es oldugunu soyluyr.alinin ailesiyle tanisiyrum alinin annesi kuzeni ve ablasi oluyr alinin annesi diyorki ben sizi ruyamda gprdum sizin nikahiniz kiyildi dedi ve orda kiz kardesinin erkek bebegini uzaktan sevdim sonra ali biraz uzakta oluyr bn arkasndan bagiriyrum senin ismin alimi diyrum evet diyor ama benim bir tane daha tatli bi ismim var diyor bende ademmi diyorum evet dedi orda uyandim. Acaba ruyam neye gelcek insallah hayirlara gelir hayir diyelim hayir olsun simdiden tesekkurler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,