RuyaTabirleri.com

Rüyada Nine Görmek

Rüyada nine görmek, hayır duası almaya, kazadan, beladan, kötülükten uzak olmaya, korkulardan, kötü duygu ve düşüncelerden arınmaya, tazelenmeye, yenilenmeye, canlanmaya ve hayat bulmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin, hayırlı kimselerle karşılaşacağına, onlardan yana menfaat ve hayır göreceğine, huzurunun, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına tabir edilir. Rüyada nine görmek, hane içindeki ferahlığa, bolluğa ve berekete yorulur.

Rüyada Ölmüş Nine Görmek

Rüya sahibinin sürpriz ve müjdeli bir haber alacağına, çok mutlu olup, tüm sıkıntılarından, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, esenlik ve huzur bulacağına işaret eder. Yüz güldüren olaylar yaşamaya delalet eder.

Rüyada Anneanne Görmek

Rüyada anneanne görmek de rüyada nine görmek kadar hayırlı ve güzeldir. Hikmet sahibi olmaya, selamete, Allah’ın lütuflarıyla mükâfatlandırılmaya, sıcak bir yuva sahibi olmaya, hayatın yükünden, dertlerin ağırlarından kurtulup, şifa bulmaya yorulur.

Rüyada Anneanneye Sarılmak

Rüyada anneanneye sarılmak, rüya sahibinin sağlıklı ve isabetli kararlar alma yeteneğini kaybedeceği bu nedenle de zarara uğrayıp, üzülmesine neden olacak olaylar yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Anneannenin Öldüğünü Görmek

Rüyasında anneannesinin öldüğünü gören kişi, yakınlarını kendine küstürecek demektir. Rüya sahibi, sevdiklerine gereken önemi, değeri ve ilgiliyi göstermeyecek ya da saygı sınırlarını aşıp, onları fena şekilde incitip üzecektir diye yorumlanır.

Rüyada Anneannenin Dirilmesi

Rüyayı gören kişinin, umudunu tamamen kestiği bu nedenle de artık aklına bile getirmediği bir işin sürpriz bir gelişme göstereceğine, rüya sahibine hayır ve mutluluk getireceğine işaret eder.

Rüyada Anneanneyi Öpmek

Rüya sahibinin vesveselerinin, şüphelerinin ve korkularının yersiz olduğuna, kafasında kurduklarının hiçbir gerçek dayanağı olmadığına ve rüya sahibinin bu durumun farkına varıp huzur bulacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,