RuyaTabirleri.com

Rüyada Nişan Almak

Rüyada nişan almak, gelecek ile ilgili planlar yapmaya başlamak ve hayatının kontrolünü tamamen elde tutmak için uğraş vermek demektir. Hedefleri olan, hırslı kişilerin özellikle iş yaşantısında kariyer yapmak için çalışacaklarını, ev kurma veya özel hayatla ilgili beklentilerini, isteklerini bir süreliğine de olsa geri planda tutacaklarını, para biriktirip, iş konusunda kendilerini ispat edecek seviyeye ulaşmak için ellerinden geleni yapacaklarını ifade eder. Arzu edilen hedefler olduğunu bildiren rüya, bir amaca hizmet etmek veya bu amaç uğruna fedakarlıklarda bulunmak manasına gelir. Kişinin çabalarının sonucunda, gayretlerinin karşılığını en güzel şekilde alacağını müjdeler. Bir bayana nişan almak, bekar erkekler için yeni bir tanışmaya, aşk dolu bir evlilik için ilk adımları atmaya yorumlanır. Bir kadının bir erkeğe nişan alması ise hakkında ileri geri konuşan kişiler nedeniyle kısa süreliğine can sıkıntısı yaşayacak demektir.

Rüyada Tanımadığı Birine Nişan Almak

Beklenmedik bir karşılaşma ya da tanışma sonucu özellikle bekar kişilerin duygusal günler geçireceklerini, tanıştıkları kişiye karşı çok kuvvetli hisler duyacaklarını ve birine gönülden bağlanacaklarını işaret eder. Hayallere giden yolda emin adımlar atmaya ve her zaman ayakları yere basan kararlar almak suretiyle, her koşulda başarı elde etmeye delalettir.

Rüyada Nişan Alıp Ateş Etmek

Bir nesneye nişan alıp ateş etmek, boşa kürek çekmek, yanlış yatırımlar yaparak para kaybetmek, insanların nazarında itibar kaybı yaşamak manasına gelir. Bir erkeğin bir kadına nişan alıp ateş etmesi ve vurması halinde o kadınla evleneceğine delalettir. Evli bir erkek için evliliğinde bazı sorunlar meydana geleceğine tabir edilir. Bir kadının bir erkeğe nişan alıp ateş ederek vurması da çok sayıda isteyeni olacağına, evliyse mutluluğunu çekemeyen kişileri mahcup duruma düşüreceğine alamettir.

Rüyada Nişan Almanın Psikolojik Yorumu

Güçlü ve kararlı, gözü pek kişileri bildirir. Hedefleri olan, amaçları uğruna hayatlarında sayısız fedakarlıklarda bulunan, sorumluluk sahibi kimselerin ifadesidir. Özellikle iş yaşantısında prensiplerinden asla taviz vermeyen ve kurallarının dışına çıkmayan, zaman zaman çevresindekilere baskı yapan kişileri de sembolize eder. Duygusallıktan ziyade mantıkla hareket edildiğinin işaretidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!