RuyaTabirleri.com

Rüyada Nişan Atmak

Rüyada nişan atmak, iş hayatında meydana gelecek krizlere işarettir. Rüyasında nişan atan kişi çalışma hayatında zarara uğrar ve para kaybeder. Yine bu rüya borca girmeye, maddi zorluklara da yorulmaktadır. Mevkiden düşmek, itibar kaybetmek anlamlarına da gelir.

Rüyada Nişanlandığını Görmek

Bu rüya genellikle hayırla yorulur. Nişanlandığını gören bekârsa gerçek hayatta evlenir veya âşık olur. Yine bu rüya kısa sürede ulaşacak hayırlı ve müjdeli haberdir. Tanımadığı bir adamla nişanlandığını gören önünüze birçok fırsatın çıkacağına, güçlü bir kişiden yardım göreceğinize işarettir. Tanıdık bir kimse ile nişanlanmak ise kısa süreli üzüntülerdir.

Rüyada İki İnsanın Nişanlandığını Görmek

Rüyada iki insanı nişanlanırken gören kişi mutluluk ve sevinç yaşar, kısa sürede eline oldukça yüklü miktarda para geçer, umduğuna nail olur ve sevinir.

Rüyada Kızının Nişanlandığını Görmek

Rüyada kız olsun erkek olsun çocuğunun nişanlanması oldukça iyidir. Bu rüya güzel haberlere, sevindirici havadislere işarettir.

Rüyada Nişan Merasimine Gitmek

Rüyada nişan törenine giden mutlu, eğlendirici aktivitelerde bulunur. Bu rüya iyi dosta, güvenilir arkadaşlara işarettir. Yine bu rüyayı gören kişi gerçekten mutlu bir kalabalığın içinde bulunur.

Rüyada Nişan Yüzüğü Görmek

Rüyada görülen nişan yüzüğü ya mal ya da evliliktir. Nişan yüzüğü gören kişi bakar ise kısa sürede karşısına iyi bir nasip çıkar ve evlenir. Bu rüyayı evli bir kimse görürse, zengin olur, çokça mala konar veya servet kazanır. Rüyada nişan yüzüğü takan kimse gerçek hayatta da evlenerek yüzük takar. Bu rüya nikâh ile yorulur. Rüyasında nişan yüzüğü satın alan, aşka düşer. Bu rüya gönül işlerine delalettir. Evli bir insan nişan yüzüğü taksa eşi ile arasında küçük sorunlar baş gösterir. Bu sorunlardan sonra feraha ermeye ya da sıkıntılardan kurtulmaya da yorulabilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Nişan Atmak İle İlgili Rüyalar;

 1. ceren (01 Temmuz 2016 saat: 10:39)

  MERHABA BEN CEREN BEN DEĞİL AMA DAYIM NİŞANLI AMA YENGEM RÜYAMDA NİŞANI ATIYOR İNŞALLAH GÜZEL BİR ŞEYDİR SONRA YENGEM VE AİLESİ ANNEANNEMGİLİN YANINDAKİ BOŞ EVE TAŞINDILAR BENİM RÜYAMDA ÜSTELİK NİŞANA 2 AY KALDI BENİM RÜYAMDA BU KADAR NE ANLAMINA GELDİĞİNİ YAZARSANIZ HEMEN AİLEME HABER VERİCEİM .

 2. zehra (17 Şubat 2016 saat: 06:44)

  Ben şimdi grcekte nisanliyim nisanlim benden ayrılmak istiyor ama bana söylemiyor soğuk davranıyor bunlara hız görmüyoruz birbirmzi normal hayatta annesi ariyo beni bitti falan die 2 gündür aynı rüyayı görüyorum lütfen bi açıklar mısıniz bekliyorum ….s

 3. mustafa (09 Kasım 2015 saat: 22:00)

  Meraba benim ozbek bi kiz arkadasim var kendisi vize icin ozbekistana giti gelecek dungece ruyamda telefonla konustuk bana yuzugunu gel al veya biyere birakacam emanetini al dedi niye abinmi istemiyor yine dedim agladi ve hatirladigim telefon numarasinin basi 279 gibi birseydi hatirladiklarim bunlar bu ne anlama geliyor lutfen aciklaya bilirmisiniz

 4. Anonim (22 Eylül 2015 saat: 23:49)

  Rüyada sevdiğim başkasıyla nişanlanmış nişan yüzüklerini çıkarıp atıyordu sonra benim elimden tutup çekiyordu onunla ğitmemi istiyordu merdivende elimi çekiyordu bende ğitmek istemiyordum konuşuyordum şimdi değil diyordum konuşuyordum uyandım sonra

 5. BY (13 Aralık 2014 saat: 09:04)

  Rüyamda kendi nişanımdaydım ama kimse eğlenmiyordu hatta damat yoktu damat tanıdık biriymiş ama ben hiç görmemişim ve kim olduğunu sürekli unutuyormuşum daha sonra da bu tatsız nişanı bitirmek için yüzüğümü çıkarıp nişandan vazgeçiyorum yüzüğü de gönderiyorum
  Umarım hayırlı bi rüyadır
  Rüyamda bir de komşularımızda cenaze vardı hem de biz nişan yapmaya çalışırken!

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,