RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Nişan Bozmak

Rüyada nişan bozmak, hayra yorulmaz. Rüyayı gören kişinin işlerinde meydana gelecek uzun süreli bozulmaya, ertelenen bir borcun ödenememesinden ötürü kötü günler yaşanmasına ve iş hayatının bitirilmesine delalet eder. Aynı zamanda, iş hayatında yapılan hatalardan ve işle ilgili tecrübesizlikten mevki kaybetmeye ya da işten atılmaya yorulur.

Rüyada Nişan Atmak

Rüyada nişan atmak, nişan bozmakla aynı anlama gelir. İş hayatında ortaya çıkacak olumsuzluklardan ötürü büyük sorunlar yaşamaya ve alınan tedbirlerin işe yaramamasından ötürü iflasa sürüklenmeye işaret eder.

Rüyada Nişan Merasimi Görmek

Rüyada nişan merasimi görmek, huzurlu ve mutlu bir hayat yaşamak için doğru adımların atılmasına, yapılmış olan yanlışlıkların düzeltilmesine ve oturup kişisel konular için adamakıllı düşünülmesine yorumlanır.

Rüyada Tanıdık Biriyle Nişanlanmak

Rüyada tanıdık biriyle nişanlandığını gören kişinin, sosyal hayat içerisinde karşılaşılan olaylardan ve durumlardan ötürü sıkıntı ve üzüntü yaşayacağına ve bir süre ruhsal sorunlarla boğuşacağına delalettir.

Rüyada Nişan Hazırlığı Görmek

Rüyada nişan hazırlığı görmek, hayatta işleri yoluna sokacak kişilerle karşılaşılacağına, sorunların akıl yoluyla çözüleceğine çekilen çilelerin biteceğine ve ferahlığa çıkılacağına işaret eder.

Rüyada Boşanmak

Rüyada boşandığını görmek, iki durumla açıklanır. Eğer boşanan bekâr bir kişiyse, hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine ve mutlu yuva kuracağına işaret eder. Evli bir kişi boşanırsa; iş hayatında uğradığı zarardan ötürü evini geçindirmekte zorlanacağına delalet eder.

Rüyada Nişan Yüzüğü Görmek

Rüyada nişan yüzüğü görmek, rüya sahibinin tanıdığı birisiyle tanışıp konuşmaya çalışmasına yorulur.

Rüyada Nişanlanmak

Rüyada nişanlanmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatta sıkıntılı ve tehlikeli bir duruma düşmesine yorumlanır. Ayrıca, sosyal hayatta ve iş hayatında yapılacak hayırlı işlere ve küçük değişikliklerle yeni bir yaşam kurmaya delalettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,