RuyaTabirleri.com

Rüyada Nişan Bozmak

Rüyada nişan bozmak, hayra yorulmaz. Rüyayı gören kişinin işlerinde meydana gelecek uzun süreli bozulmaya, ertelenen bir borcun ödenememesinden ötürü kötü günler yaşanmasına ve iş hayatının bitirilmesine delalet eder. Aynı zamanda, iş hayatında yapılan hatalardan ve işle ilgili tecrübesizlikten mevki kaybetmeye ya da işten atılmaya yorulur.

Rüyada Nişan Atmak

Rüyada nişan atmak, nişan bozmakla aynı anlama gelir. İş hayatında ortaya çıkacak olumsuzluklardan ötürü büyük sorunlar yaşamaya ve alınan tedbirlerin işe yaramamasından ötürü iflasa sürüklenmeye işaret eder.

Rüyada Nişan Merasimi Görmek

Rüyada nişan merasimi görmek, huzurlu ve mutlu bir hayat yaşamak için doğru adımların atılmasına, yapılmış olan yanlışlıkların düzeltilmesine ve oturup kişisel konular için adamakıllı düşünülmesine yorumlanır.

Rüyada Tanıdık Biriyle Nişanlanmak

Rüyada tanıdık biriyle nişanlandığını gören kişinin, sosyal hayat içerisinde karşılaşılan olaylardan ve durumlardan ötürü sıkıntı ve üzüntü yaşayacağına ve bir süre ruhsal sorunlarla boğuşacağına delalettir.

Rüyada Nişan Hazırlığı Görmek

Rüyada nişan hazırlığı görmek, hayatta işleri yoluna sokacak kişilerle karşılaşılacağına, sorunların akıl yoluyla çözüleceğine çekilen çilelerin biteceğine ve ferahlığa çıkılacağına işaret eder.

Rüyada Boşanmak

Rüyada boşandığını görmek, iki durumla açıklanır. Eğer boşanan bekâr bir kişiyse, hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine ve mutlu yuva kuracağına işaret eder. Evli bir kişi boşanırsa; iş hayatında uğradığı zarardan ötürü evini geçindirmekte zorlanacağına delalet eder.

Rüyada Nişan Yüzüğü Görmek

Rüyada nişan yüzüğü görmek, rüya sahibinin tanıdığı birisiyle tanışıp konuşmaya çalışmasına yorulur.

Rüyada Nişanlanmak

Rüyada nişanlanmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatta sıkıntılı ve tehlikeli bir duruma düşmesine yorumlanır. Ayrıca, sosyal hayatta ve iş hayatında yapılacak hayırlı işlere ve küçük değişikliklerle yeni bir yaşam kurmaya delalettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Nişan Bozmak İle İlgili Rüyalar;

  1. nurgul (03 Mart 2014 saat: 10:36)

    Marketteyim calisiyorum yanimda nisanlim var ama bayan o da bir anda elektrikler kesiliyo opmek istiyorum elini tutmak istiyorum icim almiyo abim geliyor markete nisanlim diyorum bu bayan bundan koca olmaz bende diyorumki evet zaten icimde almadi yuxuyu cikarip atiyorum yuzuklet bendr kaliyo ama sonra kaybediyorum bulunuyo nisanlim olacsk kiza yuzuyu boriyle gonderiyoru.bu gorduyum misanlim olsn bayan benim tanifigim biridi ve bu ruyada gercek nisanlimi da gordum

  2. nimet (19 Şubat 2014 saat: 00:52)

    Eski sevgilimin ailesi ve benim ailem bir aradayiz ama o nisanli ve o aniden arabasini alip bi yere gidiyo tam o sirada onun geldigini goruyorum ben onla konusmak icin disari cikiyorum kendmi arabanin önüne atiyorum oda beni arabasina aliyo bi yere gidip konusuyoruz ve nisanlisi bizi gorup nisani atiyo eski sevgilim buna cok üzüluyo biti diyeve ben vicdan yapip buna izin vrrmemek icin arkasina gidip knusuyum diyorum ve yuzugu buluyorum elime aliyorum uzun uzun bakiyorum bu ne anlama geliyo

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,