RuyaTabirleri.com

Rüyada Nişan Elbisesi Görmek

Rüyada nişan elbisesi görmek, hayırlı bir işe imza atmaya, bekarlar için kendilerine gelen kısmetleri değerlendirmeye almaya, bekarlıktan vazgeçip aile kurmak istemeye alamettir. Evli kişiler için ailece görüşecekleri yeni arkadaşlar bulmak ve kalabalık ortamlarda eğlenceli, iyi vakit geçirerek mutlu hissetmek anlamına gelir. Kişilerin eşleriyle aralarında büyük bir uyum olacağına, her koşulda birbirlerine destek vereceklerine, bekarlar için karşılarına çıkacak büyük bir aşk sayesinde kendilerinden geçip, mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğine delalet eder. Bir erkeğin nişan elbisesi giydiğini görmesi hayra yorulmaz ve canını sıkacak bir kimse yüzünden tatsızlık yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Nişan Elbisesi Giydiğini Görmek

Muradına erememeye ve dua edilen durumun kişi için hayırlı olmadığından dolayı gerçekleşmeyeceğine, kısa süreli bir mutsuzluk ve acı yaşanacağına alamet eder. Gönül kapılarını başkalarına kapatmak ve yalnız yaşamaya karar vermek, uzun süren yas süreci yüzünden yeni ilişkilere sıcak bakmamak anlamına da gelir. Siyah nişan elbisesi görmek mutsuzluğa, kötü bir habere, beyaz nişan elbisesi evliliğe, sarı nişan elbisesi aşırı duygusal davranarak rahatsızlanmaya yorumlanır. Mavi nişan elbisesi giymek manevi olarak rahat olmaya ve kimseye minnet duymadan yaşamaya, mor nişan elbisesi ise kişi hakkında çok sayıda dedikodunun ortalıkta dolaşacağına alamet eder.

Rüyada Nişan Elbisesi Dikmek

Tatlı bir telaş yaşanacak olan hanede kişilerin küçük sevinçler yaşayacaklarına, aile büyüklerinin her zaman kişilere destek olacağına, sevilen bir kimseyle evlenmek ve çocuk sahibi olarak yuva kurmaya alamettir. Bekarlar için nişan veya düğüne, evli kimseler için de yeni bir işe girmeye ya da mülk satın almaya delalet eder.

Rüyada Nişan Elbisesi Görmenin Psikolojik Yorumu

Hayallerde kalan ve bir türlü gerçekleşmemiş olan bir kavuşmanın işaretidir. Özellikle aşk hayatında işlerin istediği gibi gitmemesinden ötürü içine kapanan, mutsuz bir hayat süren ve kendisini yalnızlığa kapatarak, çevresinden de uzak bir hayat süren kişilere işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Nişan Elbisesi Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. rabia (16 Aralık 2016 saat: 00:48)

  rüyamda çok açık mavi renkli bir elbise giymiştim ve nişanım yapıloyordu tanımadığım biriyle sonra düğünümüz olacakmış ve babam abimde gelecek dedi bende dedimki evleneceğim adam ne iş yapıyor daha bilmiyorum dedim ve güldüm sonra babam gitti ablam dediki gelin ayyakkabısı almadınız dedi bende ayakkabıy nerden alacaz derken 2 zabıta geldi ve duydu tanıdığım kişilerdi sonra kart verdi ve burdan alırsınız dedi bende nişanlımı aradım ve o çok kısık bir sesle elini bırakırsam düşersin diye mi korkuyorsun dedi bana iki defa orda uyandım.

 2. Figen (26 Eylül 2016 saat: 04:41)

  Rüyamda mor nişan elbisesi giydim ve nişanlımda yanımdaydı sürekli hiç beni yanlız bırakmadı ama yüyamda hep içimden diyordum ben bu adamı sevmiyorum mecbur olduğum için evleniyorum diyordum ve bir yandanda gelinliğim hazırlanıyordu veuzun yolculuğa cıkıyorduk beraber

 3. Sezen (27 Ağustos 2016 saat: 09:17)

  Rüyamda iki üç arkadaşımda Nisan elbisesi gidiyordu bende ve aniden olan biseydi yeşil miydi kirmizimiydi hatırlamıyorum ama bi baktığımda kırmızıyı diğer baktığımda yeşil bi kuşak cikiyordu elbiseden ve elbisem yeşildı geri saçıma felan bakıyorum yapılmamış daha diyorumki haftaya bugün olsun bari hiç değilse babam akrabaların haberi olur diyorum anlamı nedir

 4. Elif (29 Temmuz 2016 saat: 08:11)

  Rüyamda nişanlanacağımı gördüm yani nişan için hazırlıklar falan yapıyorduk.Sonra bende elbisemi deniyordum üstüme.Elbisem mor renkti üzerinde de pembe başörtüsü vardı.Tanımadığım biriyle nişanlanıyordum ve cok mutluydum.Hısım akrabalarımdan da bazıları ordaydı en yakın arkadaşımda yanımdaydı hatta giydiğim elbiseme bakıyordu.Ama ben bu elbiseyi yeni almamışım daha öncede bir kez giymişim.

 5. vahide kayayurt (25 Temmuz 2016 saat: 11:10)

  Pudra pembesi bi nisanlik giymistim giydiğim kıyafete herkez hayranlikla bakıyodu ve birden üst kısmı üzerimden düstü o sirada biz sevgilimle gelin odasindaymisiz ve annem namaz kiliyomus elbisenin düştüğünü görünce büyükmu aldiniz diyo ama tam bedenime göre almışız sonra sevgilim bi anda yanimdan kayboluyo o sirada abim ve eşi geliyoo abim bana çok güzel olmuşsun diyerek sariliyo ve o sirada ağliyoruz .. ne anlama geliyodur bu :(:(

 6. dudugül (28 Nisan 2016 saat: 07:59)

  rüyamda nişanlanacağımı gördüm ama yüzük falan takmadık yani ben sadece nişanlancam diye biliyom mor nişan elbisesini giydim sevgilimde takım elbise giymişti ama o bize geldi elbiseyi bıraktı gitti bende elbiseyi giydim ama saçımı falanda yaptırmadım kuofoerede gitmedim elbiseyi giydim bekledim öyle

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,