RuyaTabirleri.com

Rüyada Nişan Görmek

Rüyada nişan görmek bekârsanız evlenmeye, evliyseniz çevrenizin biraz daha genişlemesine, yeni arkadaşlıklar kurmaya, yeni dostlar kazanmaya işaret eder.

Rüyada Nişanlanmak

Rüyada nişanlandığını görmek de aynı şekilde yorumlanmaktadır. Eğer tanıdığınız biriyle nişanlandığınızı gördüyseniz, yakın zamanda gelecek kötü habere, üzüntü ve kedere işaret eder.

Rüyada çocuğunuzun nişanlandığını görmek, uzunca zamandır beklediğiniz fırsatın artık karşınıza çıkmasının an meselesi olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyada tanımadığınız iki insan nişanlanıyorsa, gerçek hayatta sizi mutlu ve huzurlu bir dönemin beklediğine işaret eder.

Rüyada Nişan Bozmak, Nişan Atmak

Rüyada nişan bozmak ya da nişan atmak, esnaf veya tüccarsanız işlerinizde bozulma olacağına, memur ya da özel sektörde personelseniz görevden alınmaya ya da mevki kaybetmeye işaret eder.

Rüyada Nişan Töreni Görmek

Rüyada nişan töreni görmek yenilikle yorumlanır. Yeni bir işe, bekârsanız yeni bir eşe, evliyseniz yeni ve daha güzel bir hayata, yeni arkadaşlık ve dostluklara işaret eder.

Rüyada Nişan Hazırlığı Yapmak

Rüyada nişan hazırlığı yaptığını gören kimsenin, hayatının daha güzel olacağına, dert, keder, üzüntü ve sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder.

Rüyada madalya gibi nişan görmek, makama, mevkiye, saygınlık ve itibara işaret eder, iş hayatınızda maddi yönden olumlu gelişmeler olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Nişan Elbisesi Giymek

Rüyada nişan elbisesi giydiğini gören kadının, sevinçli, güzel ve mutluluk veren haberlerle karşılaşacağı, gerçek hayattaki sevgilinizi, nişanlınızı ya da kocanızı doğru yola emin adımlar atmasındaki kararlarda payınızın bulunacağı şeklinde yorumlanır. İçinde bulunduğunuz durumdan hem maddi, hem de manevi olarak daha iyi bir duruma, çok daha iyi konuma geleceğinize delalet eder.

Rüyada Nişan Yüzüğü Görmek

Rüyada nişan yüzüğü görmek ya da takmak, evliliğe, evliyseniz çocuk veya çocuklara, mal mülk sahibi olmaya işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: