RuyaTabirleri.com

Rüyada Nişanlamak

Rüyada nişanlamak, rüyayı gören kişinin durumuna bağlı olarak iki farklı şekilde yorumlanır. Rüya sahibi eğer evli ise uzun bir zamandan beri canını sıkan bir durumun daha kötü bir hal alacağına, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaratacağına ve üzüntülü bazı durumların ardından hiç sevinemeyeceği bazı olaylar yaşayacağına alamet eder. Eğer rüyayı gören kişi, bekâr bir kişi ise hayatını baştan aşağı değiştirecek bazı kararlar vereceğine ve çok güzel olaylar ile karşılaşacağına tabir edilir.

Rüyada Kızını Nişanlamak

Rüya sahibinin, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, bu güzel gelişmeler sayesinde kendisine olan güveninin artacağına, daha iyi ve güzel çalışmalara gireceğine ve eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine işaret eder.

Rüyada Nişanlı Birini Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında yaşadığı sıkıntıları çözüme kavuşturacak bazı haberler alacağına, bu sayede çok rahat edeceği ve çok büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, sevdiği birinin sıkıntısına çare olacağına, işlerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve hiçbir sorunla karşılaşmayacağına rivayet eder.

Rüyada Evli Birinin Nişanlaması

Rüya sahibinin, yakın bir zaman içinde gireceği bir işte hiç istemediği ve canını çok sıkacak bir durumla karşılaşacağına, bu yüzden çok zor durumlar yaşayacağına, el üstünde tuttuğu birisinden çok büyük bir ihanet göreceğine ve bu yüzden insanlar ile arasına mesafe koyacağına delalet eder.

Rüyada Birini Nişanlamak

Rüyayı gören kişinin, sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalacağına ve bu yüzden çok üzüleceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,