RuyaTabirleri.com

Rüyada Nişanlı Birinin Ayrıldığını Görmek

Rüyada nişanlı birinin ayrıldığını görmek, tanıdık bir çiftin boşanmasına veya yuvasının yıkılmasına,  ilişkisinde aile engellerine takılmaları nedeniyle zor günler geçirmelerine, kavga etmelerine veya tatsız konuşmalarına tanık olmak anlamındadır. Rüya sahibinin yeni bir sorumluluk almak için yaşının uygun olmadığını, yetişkin olsa dahi ev geçindirecek vasıflara sahip olmamasından ötürü acele karar vermeden önce muhakkak ailesiyle istişare etmesi gerektiğini ifade eder. Aile onayı olmayan bir ilişkinin sürdürülmesinin kişi için daha sonra çözmek adına epeyce uğraşmak zorunda kalacağı, zaman kaybedeceği ve manevi açıdan yıpranacağı bir sürece girmesine neden olacağının tabiridir. Aynı zamanda kişinin özel hayatının pek çok dedikoduya karışması nedeniyle aile içinde yaşanacak bir huzursuzluğa da işarettir.

Rüyada Nişanlı Birinin Düğününü Görmek

Tanıdık biri ise o kimsenin gerçekte de mürüvvetine tanıklık etmek,  mutlu olduğunu duymak ve o kimse adına duygulanmak demektir. Kişinin çevresinin olgun kişilerden oluştuğuna ve var olan ilişkisinin etrafında onay alacağına, rüya sahibi bekar ise evlilik fikrinin ailesi tarafından da destek göreceğine yorumlanır. Kişinin amacına sakin ve sabırlı davranışlarla ulaşacağına, sonunda hak ettiği mutluluğa kavuşacağına ve manevi açıdan mutlu biri olacağına delalettir.

Rüyada Nişanlı Birinin Yüzüğünü Takmak

Nişanlı birinin yüzüğünü kendi parmağına takmak çifter çifter kısmetler elde etmek ve bekar kişiler için gözde biri olmak demektir. Pek çok insanın ilgisini üzerine çekecek olan rüya sahibinin dış görünüşüyle olduğu kadar karakteriyle de herkesi etkileyeceğini bildirir Takılan yüzük altın ise zengin bir eşe, gümüş ise, güzel ahlaklı ve sabırlı, hoşgörü sahibi bir eşle dünya evine girileceğine yorumlanır.

Rüyada Nişanlı Birinin Ayrıldığını Görmenin Psikolojik Yorumu

Bu rüya asıl rüyayı gören kimsenin bir ayrılık yaşamaktan korktuğunu, var olan ilişkisinin bazı sorunlardan dolayı sorunlarla çevrili olduğunu ve kişinin bir son için kendisini hazır hissetmediğini bildirir. Genellikle duygusal açıdan kendini emin hissetmemek, karmaşık hisler içinde olmak anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!