RuyaTabirleri.com

Rüyada Nişanlı Görmek

Rüyada nişanlı görmek, iki şekilde tabir edilir. Nişanlı asık suratlı görülürse, sosyal hayattan kaynaklanan bir sorun yüzünden üzüntü ve keder duyulmasına delalet eder. Eğer nişanlı gülüyorsa, uzak bir yerden gelecek sevinçli ve hayırlı habere ve aile huzurunun devamı için güzel gelişmelere işaret eder.

Rüyada Nişan Görmek

Rüyada nişan görmek, yeni bir başlangıç yapmaya yeni bir hayata ve yeni bir dünyaya girmek ve yeni şeyler öğrenmek için adım atmaya delalet eder. Aynı zamanda, güzel günler yaşanacağına ve huzurlu bir ömür sürüleceğine yorulur.

Rüyada Nikâh Görmek

Rüyada nikâh görmek, rüyayı gören kişinin yaşamının düzene girmesine ve eski ve kötü alışkanlıklardan kopup yeni şeylerle tanışmaya ve artık sorumluluk sahibi olmaya delalet edilir. Aynı zamanda, sorun yaratan şeylerden kurtulmaya yorulur.

Rüyada Eş Görmek

Rüyada eş görmek, aile hayatında ve sosyal hayatta mutlu, huzurlu ve başarılı olunacağına, çalışılan işte alınacak başarılı sonuçlarla üst mevkilere gelineceğine ve bu sayede maddi anlamda sorun yaşanmayacağına ve birikim yapılacağına delalet eder. Ayrıca, mal ve mülk sahibi olmaya ve bolluk ve bereket içinde geçirilecek bir ömre işaret edilir.

Rüyada Koca Görmek

Rüyada koca görmek, evli bir kadın için, çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve sevinçten havalara uçacağına yorulur. Genç bir kızın kocasını görmesi, hayırlı bir kısmetinin olduğuna ve en kısa zamanda evleneceğine ve çocuk sahibi olup mutlu ve huzurlu bir yuvaya karışacağına delalet eder.

Rüyada Eşiyle İlişkiye Girildiğini Görmek

Rüyada eşiyle ilişkiye girildiğini görmek, istenilen amaçlara ulaşılacağına ve hayallerin geçekleştirileceğine işaret eder.

Rüyada Ev Görmek

Rüyada ev görmek, uzun zamandır hayal edilen şeylere kavuşmaya ve refah içinde yaşamaya delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!