RuyaTabirleri.com

Rüyada Nişanlı Olduğunu Görmek

Rüyada nişanlı olduğunu görmek, bekar kimseler için hayırlı bir kısmete işaret ederken, aynı zamanda kişinin İslami açıdan inancı kuvvetli ve ibadetlerini aksatmayan bir kimse ile hayatını birleştireceği anlamına da gelir. Rüyada nişanlı olduğunu gören kişi evli ise ve kızını veya kardeşini istemeye gelen görücüler olur. Evli kimseler için aynı zamanda yapılacak bir kutlamaya ve sevindirici bir habere de işaret eder. Rüyada nişanlı olduğunu ve parmağında gümüş bir nişan yüzüğü olduğunu gören kimse ise İslami açıdan Allah katında makbul işler yaptığına ve sevapların çok olduğuna da delalet eder. Bu rüya kişinin karşısına çıkacak yeni fırsatları ve yol ayrımlarını da işaret eder.

Rüyada Eski Nişanlıyı Görmek

Eski nişanlısını rüyasında gören kimse geçmişten gelen laf, söz nedeni ile zor durumlar yaşar. Kişinin hakkında yapılan çirkin dedikodulara ve ailesinde de oluşan sıkıntılara yorumlanır. Eski nişanlı görmek aynı zamanda uzun süredir haber alınamayan bir tanıdıkla görüşmeye de yorumlanmaktadır.

Rüyada Nişan Törenine Gitmek

Bir başkasının nişan töreninde kendisinin de gittiğini gören kimse, hayatına yön verecek yepyeni gelişmeler yaşar. Öte yandan kişinin karşısına çıkacak olan kısmetleri ve tanışacağı yeni kimseleri de işaret eder. Rüya sahibinin bazı sırlara vakıf olacağını, yeni bilgiler edineceğini ve hayatını da bu bilgiler doğrultusunda değiştireceğini de anlatır.

Rüyada Nişanlı Olduğunu Görmek Psikolojik Yorumu

Genellikle rüyasında nişanlı olduğunu görmek, kişilerin özel yaşamlarında çok sevdikleri ve hayatlarını birleştirme arzusu içinde oldukları kişilerle nişanlanmak, evlenmek isteklerinin rüyada ortaya çıkmış halidir. Rüyada nişanlandığını gören kimseler gün içerisinde sık sık evlilik hayalleri kurmakta veya nişan törenlerine dair detayları zihninde canlandırmaktadır. Kişinin gerçekleşmesini çok istediği durumları rüyasında olmuş olarak görmesi psikolojik açıdan son derece normaldir. Bilinçaltında mutlu olmak, evlenmek ve aile kurmak isteyen kişiler rüyalarında gün içinde düşündükleri her şeyi görebilirler.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!