RuyaTabirleri.com

Rüyada Nişanlı Olmak

Rüyada nişanlı olmak, her zaman hayırlı işler yapmaya, rızkını Allah’tan istemeye, yalandan uzak durmaya ve asla harama bulaşmamaya alamet eder. Kişinin kısmetinden, nasibinden fazlasına göz dikmeden yaşadığını ve şükür sözcüğünü dilinden düşürmediği gibi, başka kişilere de iyi örnek olduğunu, çevresinde hem çok sevildiğini, hem de saygı duyulduğunu tabir eder. Bekar bir bayanın nişanlı olduğunu görmesi tez zamanda karşısına çıkacak bir kısmete yorumlandığı gibi, eve gelecek görücü kimselere, aile tanıdıklarının araya girmesiyle evlatlarını baş göz etmeye de yorumlanır. Dini bütün, aile terbiyesi almış bir eşe sahip olmak, kurulacak ailede her zaman mutlu olmak, çocuklarını bilinçli bireyler olarak yetiştirmek ve onlara erken yaşlarda dini konularda doğru bilgiler, eğitimler vermek demektir.

Rüyada Yaşlı Biriyle Nişanlı Olmak

Yanlış bir işe girişmek, doğruluktan uzak, yalan söyleyen, çıkarları için herkesi kandırabilecek kadar düzenbaz birinin peşinden gitmek, bu kimseyle iş yapıp para kaybetmek ve manevi olarak üzüntü içine düşmek demektir. Rüya sahibinin tamamen saf duygularla hareket edeceği bu dönemde alacağı kararları ailesine ve güvendiği kimselere danışmasının doğru olacağını, riskleri bertaraf edebilmek için olabildiğince sakin kalması gerektiğini ifade eder. Evli bir bayanın bu rüyayı görmesi eşinin bir sorunda anlayışlı davranarak ortamı yumuşatacağını ve kişinin gönlünü alacağını bildirir.

Rüyada Kendinden Küçük Biriyle Nişanlı Olmak

Yaşça çok küçük biriyle nişanlandığını görmek, erken ve acele kararlar vermenin kişiyi bir müddet yanlış yollara sürükleyeceğini, çevresindeki güvenilir dostlar sayesinde zarar görmeden eski haline geri döneceğini işaret eder. Yeni bir çevreye girileceğini ancak adapte olmakta zorluk çekileceğini de bildirir.

Rüyada Nişanlı Olmanın Psikolojik Yorumu

Gerçek yaşamda evlenmek isteğinin yahut kişi evliyse eşiyle daha romantik zamanlar geçirmek isteyişinin ifadesidir. Sevildiğini görmek, her zaman flört eder şekilde yaşamak, duygusal davranışlarda bulunmak şeklinde de yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!