RuyaTabirleri.com

Rüyada Nişanlık Görmek

Rüyada nişanlık görmek, rüyayı gören kişinin aile hayatına düşkün olduğuna, evliliğe ve düzenli bir hayata inandığına bu nedenle de yuva kurup bu duyguları yaşamak istediğine alamet eder. Güzel, olumlu ve hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, rüyayı gören kişinin hem iş, hem de özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına ve şansının açılacağına tabir edilir.

Rüyada Nişanlık Elbise Görmek

Rüyada nişanlık elbise görmek de nişanlık görmekle aynı şeydir diye kabul edilir. Rüyayı gören kişinin hayallerine yaklaşacağına, muradına ermek için emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına işaret eder.

Rüyada Nişanlık Giymek

Rüyayı gören kişinin müjdeli haberler alacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına bu sayede rahata ereceğine, ferahlayacağına, esenlik ve gönül hoşluğu bulacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin sevdikleri ile bol muhabbete olacağına ve ağız tadı ile geçineceğine alamet eder.

Rüyada Nişanlık Bakmak

Rüyayı gören kişinin tercihlerine, yaşamdan aldığı zevklere, önceliklerine, hedeflerine, amaçlarına ve hayallerine rivayet edilir. Rüya sahibinin her insan gibi kendi adına umutları olduğu anlamına gelir.

Rüyada Nişanlık ve Gelinlik Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisini ileriye götürecek, dikkat çekmesine ve ön plana çıkmasına vesile olacak bir takım gelişmeler yaşayacağına, hayatının olumlu yönde devam edeceğine ve başarılarının bundan sonra hiç kesilmeyeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin bolluğu, bereketi, zenginliği, kalıcı ve gerçek mutluluğu bulacağı anlamına gelir.

Rüyada Pembe Nişanlık Görmek

Rüyayı gören kişinin aşktan yana çok şanslı olacağına ve sevdiği kişiden duygularına karşılık göreceğine, ona kavuşacağına ve birlikte doyasıya bir hayat yaşayacaklarına işaret eder. Hep aynı heyecanla sevmeye ve sevilmeye tabir edilir.

Rüyada Mavi Nişanlık Giydiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin emeklerinin boşa gitmeyeceğine, düşlerinin de gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Nişanlık Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. duygu (03 Aralık 2014 saat: 17:13)

    Rüyamda çok güzel bir salonda nişanımıda oluyordu toz pembe bir nişanlık giymiştim tam yüzükleri takacakken nişanlım bi anda ortadan kayboldu ve kahvehane de gs maçı izlediğini öğreniyorum sonra kızıp üzerini değiştiriyorum nişanlığımı görümceme veriyorum sonrada bi savaş içinde buluyorum bütün ailemi ve savaş sonrasında nişanlım üzerinde damatlıkla annemle beraber bana doğru geliyordu çok etkilendim sabah uyanınca yorumlarmısınız lütfen

  2. Merve (24 Şubat 2014 saat: 16:05)

    Rüyamda dik bir yokus cikiyordum ve yokusun ucunda bir kalabalik vardi bir teyze gelip korkuyorsan seni evine birakabilirim diyordu bende tamam dedim ve eski arkadasimin ailesi arabayla onumden geciyordu sonra teyze bana evimi sordu bende gosterdim eve gelmek istedigini soyledi fakat gosterdigim ev benim evim değilmiş teyzeye evimin biraz daha ilerde oldugunu soyledim ve teyze gitti. Eve geldigimde ev cok kalabalikti ve nisanim oldugu soylendi fakat benim tamamen aklimdan çıkmıştı sonra mor mavi gibi kabarik cok guzel bi nisanlik giyiyordum nisanlim yanima gelip bana kiziyordu bu cok acik bunu giyemezsin git cikar ve evden pantolon giy diyordu bende ağlıyordum. Uyandigimda gercekten agladigimi fark ettim. Sonra nisanlimi arayip ruyami anlattim ve hangi nisanligi begenirsem onu alacağını söyledi.

  3. Ezgi (03 Ocak 2014 saat: 08:54)

    Rüyamda nişanlanmak üzere olduğumu gördüm fakat vakit bulamadığım için nişanlığımı annem beğeniyor kabarık pembe yavruagzi arası bir nişanlık alt kısmı çok sade olduğu için etek uçlarına 2 sıra taş işletiyorum terzi olan kişi eski bir arkadaşımın annesi işlemler çok kısa bir sürede bitiyor ertesi günde nişanım var en yakın arkadaşlarıma haber vermeyi unutmuşum derken uyandım. Yorumlamanizi rica ederim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,