RuyaTabirleri.com

Rüyada Nişanlık Görmek

Rüyada nişanlık görmek, rüyayı gören kişinin aile hayatına düşkün olduğuna, evliliğe ve düzenli bir hayata inandığına bu nedenle de yuva kurup bu duyguları yaşamak istediğine alamet eder. Güzel, olumlu ve hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, rüyayı gören kişinin hem iş, hem de özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına ve şansının açılacağına tabir edilir.

Rüyada Nişanlık Elbise Görmek

Rüyada nişanlık elbise görmek de nişanlık görmekle aynı şeydir diye kabul edilir. Rüyayı gören kişinin hayallerine yaklaşacağına, muradına ermek için emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına işaret eder.

Rüyada Nişanlık Giymek

Rüyayı gören kişinin müjdeli haberler alacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına bu sayede rahata ereceğine, ferahlayacağına, esenlik ve gönül hoşluğu bulacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin sevdikleri ile bol muhabbete olacağına ve ağız tadı ile geçineceğine alamet eder.

Rüyada Nişanlık Bakmak

Rüyayı gören kişinin tercihlerine, yaşamdan aldığı zevklere, önceliklerine, hedeflerine, amaçlarına ve hayallerine rivayet edilir. Rüya sahibinin her insan gibi kendi adına umutları olduğu anlamına gelir.

Rüyada Nişanlık ve Gelinlik Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisini ileriye götürecek, dikkat çekmesine ve ön plana çıkmasına vesile olacak bir takım gelişmeler yaşayacağına, hayatının olumlu yönde devam edeceğine ve başarılarının bundan sonra hiç kesilmeyeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin bolluğu, bereketi, zenginliği, kalıcı ve gerçek mutluluğu bulacağı anlamına gelir.

Rüyada Pembe Nişanlık Görmek

Rüyayı gören kişinin aşktan yana çok şanslı olacağına ve sevdiği kişiden duygularına karşılık göreceğine, ona kavuşacağına ve birlikte doyasıya bir hayat yaşayacaklarına işaret eder. Hep aynı heyecanla sevmeye ve sevilmeye tabir edilir.

Rüyada Mavi Nişanlık Giydiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin emeklerinin boşa gitmeyeceğine, düşlerinin de gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!