RuyaTabirleri.com

Rüyada Nişanlımı Görmek

Rüyada nişanlımı görmek, rüyayı gören kişinin, bazı ailevi sorunlar yaşayacağına, bu sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, atacağı adımlar ve göstereceği sabır sayesinde hiç düşünmediği kadar büyük başarılara imza atacağına, bazı ortaklıklar kurarak kendisini çok üst seviyelere taşıyacak çeşitli işlere gireceğine, bu işlerden kazandığı paranın bir kısmını yardıma muhtaç insanlar için harcayacağına ve daha önce hiç denemediği yeni ve farklı projeler ile ses getireceğine alamet eder.

Rüyada Nişanlımı Hasta Görmek

Rüya sahibinin, yaptığı işlerde büyük sıkıntılar çekmesine, kendisini çok yıpratmasına ve aşırı yorulmasına rağmen vücudunun çok sağlam olduğuna herhangi bir hastalık yaşamayacağına, uzun yıllar boyunca hiçbir rahatsızlık yüzü görmeyeceğine ama yine de kendisini çok yormaması ve sağlığına yeteri kadar özen göstermesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Nişanlımı Hamile Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşadığı sıkıntılı durumdan ve uğradığı maddi ve manevi zarardan kurtulmak ve sıkıntılarını ortadan kaldırmak için beklediği bir haberin yakın bir zaman içinde çok güzel gelişmeler eşliğinde geleceğine, rüya sahibini çok heyecanlandıracak ve büyük firmalar arasına adını yazdırmasını sağlayacak işlere imza atacağına delalet eder.

Rüyada Nişanlımı Ölmüş Görmek

Aile hayatı içinde hiç istemediği ve beklemediği nedenlerden ötürü büyük sorunlar yaşayan rüya sahibinin, çok yakında güzel haberler alacağına, bu sayede işlerinde çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, bazı büyük projelere girerek kendisine uygun kimseler ile ortaklık kuracağına, hiçkimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği bazı işlere gireceğine ve bütün sorunlarını kısa bir zaman içinde hallederek kazanç elde etmeye başlayacağına rivayet eder.

Rüyada Nişanlımı Aldatmak

Rüyayı gören kişinin, atacağı hatalı adımlar yüzünden çok zor zamanlar geçireceğine ve böylece iş hayatının neredeyse tamamen bozulacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Nişanlımı Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Özge (27 Şubat 2015 saat: 21:34)

  Rüyamda nişanlımı beklerken, trafik kazası geçirerek mldüğü haberini getirdiler. Çıldıracak gibi oldum.derin çok derin bir boşluk ve üzüntü yaşadım, sonra kaza geçirilen araba birden benim bulunduğum yerde oldu ve arabaya binerek hastahaneye gittim. Yalnız değildim nişanlımın aslında olmayan ikinci ailesi anne, kızkardeş ve erkek kardeşi de benimleydi bu bana çok garip gelmişti çünkü onun bir ailesi var ve bu 2. Aile onu evlatlık almış bakıyorlardı sanki.
  Sonra morga gittim ve nişanlımın çıplak bedenini gördüm ardından ölü bedeni dirildi ve benimle konuşmaya başladı.
  Çok az bir vakti var gibiydi gitmesini istemedim fakat bir süre sonra hiç istemeden vedalaştık… Sonra uyanmayı istedim rüyamda rüya bitsin herşey normale dönsün istedim …rüyamın en başında nişanlımla hep yapmayı hayal ettiğim bir geziye çıkmıştık çiftlik gibi bir yerdi heryerde çiçekler ağaçlar vardı tertemiz bir hava ve inanılmaz keyifli vakit geçiriyorduk ona son vedada bunun için teşekkür ettiğimi hatırlıyorum … Gezmeye gidecek vaktimiz olmadığından bu olay rüyada bile muhteşemdi .
  Yorumunuzu heyecanla bekliyorum şimdiden teşekkürler .

 2. Gamze (25 Ocak 2015 saat: 01:01)

  Ruyamda ayrilmis oldugum nisanlim benle evlenmek iatemiyor sonra gorumcem araya giriyor. Sonra buyuk bi agiz kavgasiyla nisanlimi benle evlenmeye ikna ediyor biz bi aceleyle evlilik hazirliklarina basliyoruz ve bi aceleyle dugun yapiliyor. Dugunde tanimadigim daha once yuzlerini bile gormedig insanlar bana altın bilezik takıyorlar kimisi incecik kimisi kalın ama bildigin altin bilezik takiyorlar. Psikoloj alt ust oldu yardci olup yorumlarsaniz cok memnun kalirimm

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,