RuyaTabirleri.com

Rüyada Nişanlısını Görmek

Rüyada nişanlısını görmek, hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel olaylar ile karşılaşacağına, çok büyük bir çalışma içine girip ortaya koyacağı projeler ile adından çok güzel ve saygın bir şekilde söz ettireceğine, uzun zamandan beri iş hayatında yaşadığı sorunlardan kurtulmak için çok başarılı bir kişi ile ortaklık kuracağına ve bu sayede son dönemlerde uğradığı zararları ortadan kaldıracağına ve uzun bir süre boyunca çok bereketli ve büyük kazançlar sağlayacak bir işe gireceğine tabir edilir

Rüyada Nişanlısını Hamile Görmek

Rüya sahibinin iş hayatı içinde çok hayırlı işlere gireceğine, bu sayede çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarını bir köşeye atacağına, çok uzaktaki bir kişiden yaptığı iş ile ilgili olarak çok sevindirici ve çok büyük başarılar kazandıracak haberler alacağına ve bu haberler sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok güzel yerlere geleceğine işaret eder.

Rüyada Nişanlısını Dövmek

İş hayatında büyük maddi sıkıntılar yaşayan nişanlısının kötü günler geçirmekte olduğunu gören rüya sahibinin, tüm imkânlarını seferber ederek uzun bir zamandan beri gün geçtikçe artan borçlara ve sıkıntılara karşı çok büyük bir destekte bulunacağına ve bu destek sayesinde büyük zararlara uğramış olan nişanlısının yakın bir zaman içinde kendisine geleceğine rivayet eder.

Rüyada Nişanlısını Öpmek

Uzun zamandan beri aralarında yaşanmış olan bir tartışmadan ötürü birbirlerinden haber almayan nişanlıların yakın bir zaman içinde biraraya geleceklerine, uzun uzun konuşup vakit geçireceklerine çok büyük bir mutluluğa kavuşacaklarına ve kısa bir süre için bile olsa ayrı kalmalarından ötürü çok üzüntü duyacaklarına tabir edilir.

Rüyada Nişanlısını Başkasıyla Görmek

Rüyayı gören kişinin, geçmişte yaşadığı olaylardan ötürü bırakılıp gidilmekten ve terkedilmekten çok korktuğuna yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Nişanlısını Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Anonim (01 Ocak 2015 saat: 19:48)

  Ben şu an nişanlıyım. Bu işin hayırlı veya hayırsız olduğunu anlayabilmek için istihareye yatmaya niyetlendim. Benim madde bağımlısı bir amcam var nişanlım onu hiç görmedi tanımıyo yani. Ben istihareye yattığım zaman nişanlımın madde bağımlısı olan amcamla tanıştığını gördüm. Tabi benim sonra kafam karıştı. Acaba bu ne anlama geliyo?

 2. Anonim (01 Ocak 2015 saat: 19:37)

  Ben şu an nişanlıyım. Bu işin hayırlı veya hayırsız olduğunu anlayabilmek için istihareye yattım. istihareye yattığım zmn nişanlımın madde bağımlısı olan amcamla tanıştığını gördüm. Sonra kafam karıştı acaba bu rüya ne anlama geliyo?

 3. semra (24 Ekim 2014 saat: 18:12)

  Rüyamda hiç tanımadığım güler yüzlü bir kadına anne diyorum tanımadığım bir kadın bana fasulye pisirecegini söylüyor .bakır tava içerisine toz sekerle küp küp dogrnmis meyve kurusu gibi bir şeyler katiyo.daha sonra kendimi başka bir yerde buluyorum demir korkuluklari olan bir yerde korkuluklarin üzerinde serili beyaz örtüler görüyorum kenarı oyali diğer taraftarda beyaz tulbentler var kenarları rengarenk çok güzel oyalari var.Annemle halamda örtü ve yazmalarını başında vefat etmiş babaannemin yazmalariymis ben içinden beğeniyorum bi kaç tane bunları ben alacak diyorum ve uyanıyorum.

 4. sadık (15 Ekim 2014 saat: 09:14)

  rüyamda kıbrıs ta nişanlımla beni evlendirmeye çalışıyorlar tabi normal hayatta nişanlımla aram iyi değil rüya da ona diyorum ki maden beni sevmiyorsun maden benimle zorla evleneceksen kaç git ve o da kaçmaya çalışıyor babam onu yakalıyor geri getiriyor her ikimizde bu olaya çok ağlıyoruz ben nişanlım beni sevmediği için ağlıyorum o ise kaçmasına izin vermedikleri için ağlıyorlar

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,