RuyaTabirleri.com

Rüyada Nişanlıyı Görmek

Rüyada nişanlıyı görmek, rüyada görülen nişanlının durumuna bağlı olarak iki farklı şekilde yorumlanır. Rüyada nişanlıyı üzgün görmek, sıkıntılı ve kötü olayların yakın bir zaman içinde yaşanacağına, büyük üzüntülerin ve sorunların rüyayı gören kişinin iş hayatına kötü bir şekilde etki edeceğine, istenmeyen olayların yaşanacağına ve büyük kırgınlıklar olacağına alamet eder. Rüyada nişanlıyı sevinçli görmek, İş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve huzurlu günlerin yaşanacağına, çok hayırlı olayların ve gelişmelerin ortaya çıkacağına ve aile hayatında çok hayırlı gelişmeler yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Nişanlıyı Öpmek 

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde çok zor bir duruma düşen bir arkadaşına büyük bir yardımda bulunacağına, bu yardım sayesinde arkadaşının sıkıntısından kurtulmasına, üzüntüsünü ve endişesini üzerinden atmasına yardımcı olacağına ve hayırlı bir şekilde kendisini toparlayarak sorunlarından kurtulmasına yardım edeceğine ve bundan sonra başı her sıkıştığında yanında olacağına işaret eder.

Rüyada Nişanlıyı Hamile Görmek 

Rüya sahibinin, iş hayatında çok sıkıntılı zamanlar geçirdiği bir dönemde çok büyük sorunlar ile başa çıkmaya çalıştığına ancak bir türlü bu durumdan kurtulamadığına, çok zor durumlara düştüğüne ama yakın bir zaman içinde alacağı çok hayırlı ve güzel haberler sayesinde büyük başarılar kazanacağına ve işlerini düzelteceğine rivayet eder.

Rüyada Nişanlıyı Dövmek 

Rüyayı gören kişinin, sıkıntılı dönemler geçiren bir akrabasının, bu sıkıntısından ve içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulması için kendisine yardım edeceğine, bu yardım sayesinde çok büyük kazançlar etmesine ve işlerini eski haline döndürmesine destek olacağına ve uzun zamandan beri yaşadığı umutsuzluğu ortadan kaldıracağına alamet eder.

Rüyada Nişanlıyı Aldatmak 

Rüya sahibinin, istemeden girdiği bir işte çok kötü bir şekilde zarara edeceğine ve kötü zamanlar geçireceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!