RuyaTabirleri.com

Rüyada Nohut Yemeği Görmek

Rüyada nohut yemeği görmek, bereketli bir kazanca sahip olunması ile beraber kişi için son derece hayırlı gelişmelerin olacağına haber veren güzel bir rüyadır. Kısmetlerin taşacağı bir döneme girildiğinin müjdesini veren rüya nişan veya söz gibi bir durumun söz konusu olacağına, yeni bir yuva kurmak için uğraş verileceğine de alamettir. Özellikle bekar kişiler için bereketli bir evlilik yaşamına, çok çocuk sahibi olmaya da yorumlanır. Nohut yemeği evin içindeki huzurun ve bereketin hiçbir zaman eksilmeyeceğini, kişinin her koşulda ailesini rahat ettireceğini, hiçbir özveriden kaçınmayarak, anlayışlı bir eş ve hoşgörülü bir ebeveyn olacağını da tabir eder.

Rüyada Nohut Yemeği Yemek

Düğün daveti almaya veya evlilik çağına gelmiş çocukları varsa kişinin ani bir şekilde düğün hazırlıklarına başlayacağına ve çocuklarının mürüvvetlerini tez zamanda göreceğine alamet eder. Nohut yemeği yiyen kişilerin evlerinde her zaman mutlu bir aile ortamı söz konusudur. Kırıcı olmayan aile üyelerinin saygıda kusur etmediklerini, kişinin ömür boyu ailesinden ve çocuklarından saygı ve hürmet göreceğini de bildiren rüya her konuda şansın kişiden yana olacağını da bildirir.

Rüyada Etli Nohut Yemeği Görmek

Bekar genç kızlar için işi gücü yerinde, mevki sahibi ve toplumda yer edinmiş önemli biriyle evlilik yapmak, yoksul kişiler için zengin biri haline gelmek ve işlerin kişinin lehine bir şekilde sonuçlanarak gelir düzeyinin sürekli olarak artması şeklinde tabir edilir. Etli nohut yiyen bekarlar büyük ve görkemli bir düğün ile dünya evine girerler ve kısa zaman sonra da çocuk sahibi olurlar.

Rüyada Nohut Yemeği Görmenin Psikolojik Yorumu

Aile bağlarının çok güçlü olmasını seven, her konuda önce ailesine danışan ve büyüklerinin itiraz ettiği hiçbir şeyi yapmayan, tamamen başkalarının dediğine ve önerilerine göre yaşayan, kişiliğini ve kimliğini bir türlü geliştirememiş kimseleri simgeleyen rüyalardan biridir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!