RuyaTabirleri.com

Rüyada Not Almak

Rüyada not almak, kişinin geleceğini de derinden etkileyecek bir tecrübe yaşanacağını, bu olayın hayat boyu unutulmayacağını bildirir. Yaşanan tecrübe olumlu da olabilir, olumsuz da. Bunun için rüyanın tamamının değerlendirilmesi gerekir. Bir sınıfta ders dinlerken not aldığını görmek ilim irfan sahibi biri olmaya ve eğitim hayatının uzun sürmesine, parlak bir kariyere yorumlanırken, kişinin çalışkanlığı ile girdiği her ortamda alkış toplayacağına alamettir. Bir miras olayının gündeme geleceğini ve bu konu üzerinde avukatlarla veya konuya hakim kimselerle görüşmeler yapılacağını, aile üyeleri ile bu konuda konuşulacağını ifade eder. Bir kağıda not aldığını gören kişilerin çevresinde akıl vereni çok olur. Özellikle rüya sahibinin her adımından haberi olan, ona sürekli fikir veren birinin varlığına işarettir.

Rüyada Not Defteri Görmek

Yapılan iyilikleri de, kötülükleri de asla unutmamak, kin tutulmasa dahi her yaşananı akılda tutmak manasına gelir. Yaşananlardan gerekli derslerin çıkarıldığının altını çizen rüya, bazı hataların geçmişte kaldığını ve kişinin aynı hataları tekrarlamadan daha düzgün bir hayat sürdüreceğini bildirir. Not defteri almak yüksek lisans veya doktora programlarına kayıt yaptırmak, akademisyen olmak gibi anlamlara gelirken, üzeri yazılı bir not defteri görmek ise çıkmaza girilen bir konu olduğunu, başkalarından yardım isteneceğini delalet eder.

Rüyada Birine Not Yazmak

Not yazılan kişi tanınıyorsa o kimseden haber gelir. Tanınmayan birine not yazmak ise sürprizlerle dolu günlere işarettir. Ne yazıldığı hatırlanıyorsa ona göre yorumlanması gereken rüya, kişinin birine karşı içinde biriktirdiği bazı duygular olduğunu, geçmişte kaldığı düşünülen olaylardan dolayı hala sıkıntı yaşadığını tabir eder. Kendi kararlarını almak suretiyle yakın çevredeki kişilerle fikir ayrılığı yaşanacağını da anlatır.

Rüyada Not Almanın Psikolojik Yorumu

Çok güçlü bir hafızanın işareti olan rüya, aynı zamanda kişinin hiçbir şeyi unutmadığını ve sürekli geçmiş yaşamdaki olayları düşündüğünü, kendisine yapılan hiçbir şeyi unutmadığını işaret eder. Bazı durumlarda kindar kimselerin içlerindeki öfkeyi bastırmaya çalıştıklarını ancak bu durumdan ötürü çabuk sinirlenen bir yapıya sahip olduklarını da tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!