RuyaTabirleri.com

Rüyada Not Defteri Görmek

Rüyada not defteri görmek, bir iyilikle karşılaşmak ve bu iyiliğin altında kalmamak için çabalamak demektir. Rüya sahibine iş konusunda yardımcı olacak birinin varlığına alamet eden rüya, vefalı insanlarla karşılaşmaya yorulur. Not defteri gören kimselerin eğitim hayatları uzun olur ve genellikle bir üniversitede profesörlüğe kadar yükselecek bir kariyerin de habercisidir. Genç kimseler için yabancı dil eğitimleri alacaklarına ve kalifiye bir eleman olarak pek çok işyerinden teklif alarak, çalışma hayatlarını erken yaşta kontrol altına alacaklarına tabir edilir. Rüya sahibinin kindar bir insan olmasına da işaret eden rüya, kişiye yapılan iyiliklerin veya kötülüklerin unutulmadığını, er ya da geç hepsinin cevabını vermek isteyen rüya sahibinin hayatındaki kimseleri her zaman yakın mercek altına aldığını da bildirir.

Rüyada Not Defteri Almak

Plan yapmak demektir ve genellikle kişilerin gelecekte olmasını istedikleri her konuda şimdiden adım atmaya başlayacaklarını, kendilerini garanti altına almak adına sürekli küçük yatırımlar yapacaklarını ve bu yatırımları ilerleyen yıllarda büyüterek gayrimenkul zengini haline geleceklerini tabir eder. Not defteri alan kimseler ekonomi veya finans konularında ilim irfan sahibi oldukları gibi, çok aranan biri haline gelirler. Rüya sahibinin çalıştığı alanda bir numara olacağına, dikkati ve çalışma disiplini sayesinde erken yaşta en iyi mevkilere geleceğini de müjdeleyen güzel rüyalar arasındadır.

Rüyada Not Defteri Bulmak

İçi yazılı veya notlarla dolu bir not defteri bulmak başkasından fikir almak anlamına gelir. Defterin içinde yazılı olan şeyler hatırlanıyorsa ona göre yorum yapılması daha doğrudur. Genel olarak kişinin destek alacağını, ailesinden veya bir iş konusunda uzman birinden yardım göreceğini delalet eder.

Rüyada Not Defteri Görmenin Psikolojik Yorumu

Zihin yorgunluğunun ve düşünce dağınıklığının ifadesidir. Kişinin her konuda kılı kırk yaran tavrı ve her şeyi aşırı düşünmesiyle oluşan odaklanamama problemi nedeniyle zor günler geçirdiğini tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!