RuyaTabirleri.com

Rüyada Noter Görmek

Rüyada noter görmek, yapılan işlerde onay almak ve yöneticilerin, patronların gözüne girmek suretiyle terfi etmenin habercisidir. Kişinin hayatında yasa dışı unsurlar bulunmadığı gibi, günah işlememek için özen gösterildiğini, insanlara her zaman eşitlikçi ve adil davranıldığını ifade eden rüya, kaymakamlık, valilik, avukatlık gibi mesleklerde başarılı olunacağına, kişinin seçeceği meslekte isim yaparak herkesin takdirini, saygısını toplayacağına tabir edilir. Akrabalarla miras taksimi yapmak için bir araya gelmenin ve mevcut malları paylaşmanın işareti olduğu gibi, anne ve babadan alınacak yüklü bir parayla kendi işini kuracak olmaya da yorumlanır. Noter görmek devlet makamlarında görev almak yahut resmi sınavlara girerek hayatını değiştirmek, mülakatlarda etkileyici konuşmalar yapmak, insanların güvenini kazanarak yaşamak demektir.

Rüyada Notere Gitmek

Kurulan bir ortaklıkta kişinin sürekli şüpheye düşeceğine ve haksızlığa uğramaya yorulur. Aile içinde miras veya mal yüzünden çıkacak tartışmaların kavgaya dönüşerek kırıcı bir hal alacağına ve aile büyüklerine gönül koyulacağına, kişinin kendi başının çaresine bakacağına delalettir. Notere gitmek nikah kıymak manasına geldiği gibi, parasal konularda yapılacak her türlü paylaşımı, mal değiş tokuşunu yahut eldeki bir taşınmazın satılacağını da ifade eder. Sıkıntıya girmeden edinilen mala ve paraya da yorumlanır.

Rüyada Noter Olmak

Hak dağıtmak, herkese adil olmak için elinden geleni yapmak ve örnek kişi olmak demektir. Noter olan kişiler gerçek yaşamlarında insanların sorunlarını çözecek mevkilerde bulunurlar veya kamuya yarar sağlayan önemli işlerde görev alırlar. Yaşamını adalet için harcayan, sorumluluklardan kaçmayan, insanlara el uzatmaktan çekinmeyen yüce gönüllü biri olmaya da işaret eder.

Rüyada Noter Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin onaylanmaya ve insanlardan kendisini motive edici cümleler duymaya olan ihtiyacını belirtir. Küçük yaşlarda yaptıkları sürekli eleştirilen kimselerin yetişkinliklerinde insanlara güven duymakta zorlandıklarına ve sürekli kendilerinden daha fazlasını isteyen kişilere karşı öfke biriktirdiklerine de tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!