RuyaTabirleri.com

Rüyada Nüfus Cüzdanı Görmek

Rüyada nüfus cüzdanı görmek, rüya sahibine büyük bir müjde verileceğine delalet eder. Sürpriz bir gelişme, hayatı olumlu yönde değiştirecek haber ve mutluluğa vesile olacak bir olay anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatını biraz zorlasa da dünyasını değiştirmeyi başaracak kadar büyük bir olayın yaşanacağına ve kişinin hayattaki en özel, en kutsal ve en güzel duyguları yaşama şansına sahip olacağına işaret eder. Rüyada nüfus cüzdanı ayrılıkların bitmesi demektir.

Rüyada Nüfus Cüzdanı Çıkarmak

Rüyada nüfus cüzdanı çıkarmak, rüya sahibinin büyük bir mutluluk yaşayacağı şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi çok özlediği bir kişi ile bir araya gelebilir ya da çok büyük bir sürprizle karşılaşabilir.

Rüyada Nüfus Cüzdanı Kaybetmek

Rüyada nüfus cüzdanı kaybetmek, şansızlık ve uğursuzluk anlamına gelir. Rüya sahibine gözyaşı döktürüp hıçkırıklara boğacak, günlerce yas tutmasına neden olacak çok kötü bir olayın yaşanacağına, yıllar geçse de bu olayın kişinin kalbini hep acıtacağı anlamına gelir. Musibet ve melanetle karşılaşmak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Nüfus Cüzdanı Çaldırmak

Rüyada nüfus cüzdanı çaldırmak da hayra alamet değildir. Rüya sahibinin bir takım kişilere güvenerek bazı işlere kalkışmasına fakat haberi olmadan yaptığı işe fesat karıştırılması nedeniyle itibarsızlaşmasına, toplumdaki iyi imajının zedelenmesine delalet eder.

Rüyada Kimlik Görmek

Rüyada kimlik görmek, rüya sahibinin yeni kararlar almasına işaret eder. Kişi, geleceğini olumlu yönde etkileyeceğini düşündüğü bazı tercihler yapacak ve buna uygun davranmaya çalışacak demektir. Bir nevi geleceğe yatırım yapmak için çalışmak anlamına gelir.

Rüyada Kimlik Kaybetmek

Rüyada kimlik kaybetmek, önemsiz, üzerinde konuşulmaya değmeyecek kadar küçük bir problemin baş göstereceği şeklinde tabir edilir. Çok şükür ki durum büyümeden ve önemli hale gelmeden kolaylıkla atlatılabilecektir diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Nüfus Cüzdanı Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. kübra (14 Ekim 2014 saat: 08:35)

  syamda nüfus cüzdanımı kaybettim.çok üzülüyordum.çünkü ne doktora gidebiliyordum ne ilaç alabiliyordum.sürekli tedavi olduğum doktora gittim.kadın bana müdehale etti.serum verdi.yardımcı oldu.acaba bu ruya neye işaret eder?çok merak ediyorum çünkü özel yaşamımda bir doktor var.bu adamla biraz sallantıdayız.onla ilgili bir gelişme mi olacak diye merak içerisindeyim.size hürmetlerimi gönderiyorum.asxscdvfbgnhmjökçlçş.ç

 2. kübra (19 Nisan 2014 saat: 14:40)

  rüyamda nüfus cüzdanımı kaybettim.çok üzülüyordum.çünkü ne doktora gidebiliyordum ne ilaç alabiliyordum.sürekli tedavi olduğum doktora gittim.kadın bana müdehale etti.serum verdi.yardımcı oldu.acaba bu ruya neye işaret eder?çok merak ediyorum çünkü özel yaşamımda bir doktor var.bu adamla biraz sallantıdayız.onla ilgili bir gelişme mi olacak diye merak içerisindeyim.size hürmetlerimi gönderiyorum.

 3. TUFAN (12 Nisan 2014 saat: 17:29)

  rüyamda babannemi bana evinde kendi odasına çağırdığını ve dedemin 2 adet eski nüfüs cuzdanlarını gösterdi.biri bekarlık diğeri evlendiktn sonraki nüfus kağıdı olduğunu söyledi.bekarlık nüfus kağıdında fotoraf yoktu.evli olanda fotoğraf vardı.dedemin fotoğrafını o nüfüs cuzdanında gördüm.
  babaannem ve dedem gerçek hayatta vefaat etiler.ne manaya gelir acaba…

 4. Güllüşen (03 Nisan 2014 saat: 19:13)

  Mrb ben rüyamda bi yere kayıt yapmaya gitmiş gibiydim. Ama nereydi bilmiyorum yanımda da biri vardı yalnız fiziken değil hislerimle birinin olduğunu hatırlıyorum. Nüfus cüzdanımı uzatıyordum bu cüzdanda fotoğraf yok kayıt yapamayız diyordu kayıt alan kişi.cüzdanı bana uzatıyordu sanki cüzdanın üstünde Fotoğraf olmadan kayıt olmayacağını yazan bişeyler yazıyordu. Ve öylece uyandım. tabir ederseniz sevinirim. Tskler şimdiden.

 5. Aynur (27 Mart 2014 saat: 08:58)

  Merhaba rüyamda oy kullamaya gidiyorum ama nüfus cuzdanımı bulamıyorum cantamın içini alt üst ediyorum kızımın cocukluk resminin oldugu nüfus cüzdanını alıyorum elime birde dayımın oglunun nüfus cuzdanı cıkıyor cantamdan kendi kendimede üzülüyorum oy kullanamıycam diye kimligimi evde unutmuşum diyorum rüya tabirlerini okudugumda farklı yorumlar gördüm rüyalardan da cok etkilenen biriyim rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim

 6. yusuf (31 Aralık 2013 saat: 12:02)

  Merhabalar.benim rüyam çok karışık.4 kat rüya gördüm.rüya içinde rüya,onun içinde de rüya.4. Katta ölmüş dedemle arsamızda bir muşmula gölgesinde oturuyorduk.ben olmus muşmula topluyordum sepete o da konuşuyordu benimle.benden kimliğimi istedi ve arsayi benim üstüme yapacağını söyledi.3. Kat rüyaya uyandım ve sonra yine 4 rüyaya daldım.aynı muşmula gölgesinde bu kez babaannemi gördüm ( sağ)bana artık onun da dedemi görebildigini ve vaktinin geldigini söyledi.karşıya doğru bakıp benim goremedigim düdüklü birini gordugunu söyledi ve seytan o dedim.ve euzu besmele cekerek 4 kez fatiha okudum.3. Rüyaya uyandım ve annemin bana 3 tane iki santim buyunda yavru kılıç balığı verdiğini gördüm.elimden düştüler ve biri beyaz yün kazağımın içine girdi.sonra yuvarlak bi kabuklu böceğe dönùştü.birini öldürdüm ama onlar çoğalıp sol kasığıma yapıştılar.bi süre uğraştım ve hepsi yere döküldü.sonra kabuklar açıldı ve büyük sıyah akreplere dönüştüler.babamla öldürmeye çalıştık.ben müzisyenim ve akreplerden biri kïskacıyla tutmuş gitarımı sürüklüyordu.sonra ikinci rüyaya uyandim ve koltukta ölmùs kız kardesimin sessizce kitap okuduğunu gördüm.bana bakmadı okudu sadece.sonra ilk rüyama uyandım herşey normaldi.ve en son yorgun ve titreyerek uyandım.bilmiyorum yorumlayabilecek misiniz

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,