RuyaTabirleri.com

Rüyada Nüfus Cüzdanı Görmek

Rüyada nüfus cüzdanı görmek, rüya sahibine büyük bir müjde verileceğine delalet eder. Sürpriz bir gelişme, hayatı olumlu yönde değiştirecek haber ve mutluluğa vesile olacak bir olay anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatını biraz zorlasa da dünyasını değiştirmeyi başaracak kadar büyük bir olayın yaşanacağına ve kişinin hayattaki en özel, en kutsal ve en güzel duyguları yaşama şansına sahip olacağına işaret eder. Rüyada nüfus cüzdanı ayrılıkların bitmesi demektir.

Rüyada Nüfus Cüzdanı Çıkarmak

Rüyada nüfus cüzdanı çıkarmak, rüya sahibinin büyük bir mutluluk yaşayacağı şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi çok özlediği bir kişi ile bir araya gelebilir ya da çok büyük bir sürprizle karşılaşabilir.

Rüyada Nüfus Cüzdanı Kaybetmek

Rüyada nüfus cüzdanı kaybetmek, şansızlık ve uğursuzluk anlamına gelir. Rüya sahibine gözyaşı döktürüp hıçkırıklara boğacak, günlerce yas tutmasına neden olacak çok kötü bir olayın yaşanacağına, yıllar geçse de bu olayın kişinin kalbini hep acıtacağı anlamına gelir. Musibet ve melanetle karşılaşmak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Nüfus Cüzdanı Çaldırmak

Rüyada nüfus cüzdanı çaldırmak da hayra alamet değildir. Rüya sahibinin bir takım kişilere güvenerek bazı işlere kalkışmasına fakat haberi olmadan yaptığı işe fesat karıştırılması nedeniyle itibarsızlaşmasına, toplumdaki iyi imajının zedelenmesine delalet eder.

Rüyada Kimlik Görmek

Rüyada kimlik görmek, rüya sahibinin yeni kararlar almasına işaret eder. Kişi, geleceğini olumlu yönde etkileyeceğini düşündüğü bazı tercihler yapacak ve buna uygun davranmaya çalışacak demektir. Bir nevi geleceğe yatırım yapmak için çalışmak anlamına gelir.

Rüyada Kimlik Kaybetmek

Rüyada kimlik kaybetmek, önemsiz, üzerinde konuşulmaya değmeyecek kadar küçük bir problemin baş göstereceği şeklinde tabir edilir. Çok şükür ki durum büyümeden ve önemli hale gelmeden kolaylıkla atlatılabilecektir diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,