RuyaTabirleri.com

Rüyada Numara Görmek

Rüyada numara görmek, meslek hayatı ile açıklanır. Rüyayı gören kişinin sürekli sayılarla haşır neşir olduğu bir işinin olduğunun ya da ticarete atılmaya hazırlandığının yorumu yapılır. Kişinin kariyer edineceği, yönetici olup, kendi işinin başına geçeceği anlamına gelir ve rüya sahibinin kendi işine sahip olmanın alt yapısını oluşturmaya çalıştığı ile meşgul olduğu ile tabir edilir. İşinde başarılı olmaya ve yükselmeye delalet eder.

Rüyada Kapı Numarası Görmek

Rüyada kapı numarası görmek, şans ve kazanç kapısı olarak yorumlanır. Rüya sahibinin karşısına çok hayırlı olacak bir ticaret kapısının açılacağına bu sayede elinin darlıktan kurtulacağına ve güzel bir işin sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Telefon Numarası Görmek

Rüyada telefon numarası görmek, gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve telefon aracılığı ile gelecek mutluluğa, iyiliğe ve hayra tabir edilir. Kişinin yapacağı bir telefon görüşmesi sonrasında hayatında çok güzel değişiklikler yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Ayakkabı Numarası Görmek

Rüyada ayakkabı numarası görmek, pek de iyi şekilde yorumlanmaz ve genel olarak yaşanacak olan şerli olaylara delalet eder. Tatsızlık, mutsuzluk ve uğursuzluk şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Numara Söylemek

Rüyada numara söylemek, kazancın çoğalmasına ve daha rahat bir yaşamın sahibi olmak için çabalamasına, plan ve projeler geliştirmesine işaret eder. Rüya sahibinin daha karlı işler yapmanın yollarını aradığına yorulur.

Rüyada Numara Değiştirmek

Rüyada numara değiştirmek, iş değiştirmeye işaret eder. Rüyayı gören kişinin yeni ve hayırlı bir iş ya da ortaklık teklifi alacağına bu işin kendisine güncel olan işinden daha hayırlı ve uğurlu olacağına işaret eder.

Rüyada Numara İstemek

Rüyada numara istemek, şans anlamına gelir. Kişini sıkıntılarından, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına ve artık huzurlu bir yaşamı olacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Numara Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Anonim (06 Aralık 2014 saat: 19:55)

    bir gece ruyamda hic tanimadigim biriyle nisanlandigimi gordum. ertesi gece istihare namazi kilip yatdim ve ruyamda bana bir telefon numarasi gorundu. bu numarayi gercekde telefonuma kaydetdim ve vatsap programinda biri gorundu. bu dun gece ruyamda gorduyum adamdi. lutfen bu ruyami yorumlarmisiniz. benim icin cok onemli

  2. hacer (09 Mayıs 2014 saat: 21:52)

    ruyamda tramvaya bınıyorum,nasılsa 2 cocuktan bırı benım kucagımda oturuyor o benımle gelıyormus oluyor,bı kagıtta ,telefon numarası,olmus oluyor,cocuklar guya ozaman bırbırlerıyle bulusacaklarmıs,evler yenı annemgıle keske arsamız denız kenarında olsaymıs dıyorumm,evlerın ıcınden denız muhtesem gorunuyor,tavuskusu resımlı sus ortuler gordum,sudandenız kenarında kaplan oluyor,ondan korunmak ıcın dıkkat edıyorua,hatırladıklarım bunlar cok ayrıntıları hatırlamıyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,