RuyaTabirleri.com

Rüyada Nur Görmek

Rüyada nur görmek, gerçek anlamına yakın şekilde tabir edilir ve kişinin nurlarla karşılaşmasına delalet eder. Çok hayırlı ve makbul bir rüyadır. Kim rüyasında nur görse, onun kalbine ve ruhuna güzellikler dolar, üzerine Allah’ın şefaati, hikmeti, rahmeti ve merhameti yağar. Rüya sahibi Allah katında af olur. Sağlığı, neşesi, kazancı yerinde olur, aile içindeki huzuru hiç eksilmez denir. Rüyada nur görmek, inanların mutluluğuna, inanmayanların da doğru yolu bulmasına tabir edilir.

Rüyada Nur Yüzlü Kadın Görmek

Allah tarafından nasip edilecek hayırlı ve kısmetli işlere, evliliğe, vatana millete güzel ve hayırlı evlatlar yetiştirmeye işaret ederken diğer yandan da kısa zaman içinde gelecek olan müjdeli haberlere yorulur.

Rüyada Nur İnmesi

Rüyada nur indiğini gören kişinin ruhu ve yolu aydınlanır. Rüya sahibi bilge ve alim olmuş kişilerden feyz alacak, yüzünü hem ilim ve irfana hem de Kabe’ye dönecek inancını saptırmadan ve nefsine yenik düşmeden layığı ile yaşama şerefine nail olacak demektir.

Rüyada Nur Yağması

Rüyada nur yağması, bereket ve bolluk anlamına gelir. Rüya sahibinin verimli işler yapmasına yani küçük girişimlerinden büyük fayda sağlamasına, mutluluğa ve huzura kavuşmasına işaret eder. Bu kişi melanetlerden de korunur diye yorumlanır.

Rüyada Nur Yüzlü Dede Görmek

Müjde verecek hayırlı bir kimseyle karşılaşmaya delalet eder. Rüya sahibinin belki de hayatında daha önce hiç duymadığı kadar sürpriz olacak bir haberi getirecek olan kimsenin varlığına tabir edilir.

Rüyada Nur Dağına Çıkmak

Rüyada nur dağına çıktığını gören kişinin geri kalan hayatından yana sırtının artık bir daha asla yere gelmeyecek kadar şanslı olacağı anlamına gelir. Kişi, en zor gibi görünen işlerin ve sorunların üstesinden gelecek kadar başarılı olacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Nur Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. istiklal (30 Mart 2014 saat: 07:46)

    Iyi gunler.Ruyamda bir cenaze namazindaydim kimin oldugunu bilmiyorum . Hocanin yaninda saf tutmustum bana gozlerimi kapamami dua etmemi soyledi bi kac sey daha soyledi aklimda deil su an sonra heryer bembeyaz parlak bi isik oldu arkamdanda esimin sesi geldi ya da ben oyle anladim 2 veya 3 kere muhammed dedi ve arkamdan durtulmeye basladim uyandim bu arada esim yanimda deil gurbetteyim ben bi de beyaz isik indiginde icinde kayboldum cok zor uyandim cok güzel bir duyguydu zaten gulerek kalktim

  2. Tuğba (09 Şubat 2014 saat: 12:33)

    Rüyamda savaşın ortasındayım. Çöl gibi harabe bir yer, ağaç yok, bina yok. Her yerde ölü insanlar var. Koşuyorum biraz ilerde ufak bir erkek çocuğu var. Sağ taraftan ufak ufak yeşil keskin cam parçaları fırlattılar. Tam da ufak çocuğa isabet edecek şekilde. ben de koşup çocugun üstüne atladım. Cam parçaları bana saplandı, ufak çocuk hafif sıyrıklarla atlattı. Ama ben çok kötü yaralanmıştım ölmek üzereydim tam o anda nur yüzlü bembeyaz parlayan bir kız ya da kadın bize dokundu ve bizi iyileştirdi.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,