RuyaTabirleri.com

Rüyada Ödeme Görmek

Rüyada ödeme görmek, finansal konulara dikkat çeker ve özellikle yakın zamanda büyük harcamalar yaparak bütçesini riske sokan kişilerin stresli günler geçireceklerini, kemer sıkmamaları halinde borçlarının büyüyebileceğini ifade eder. Gayrimenkul veya arsa almak için alınacak bir miktar borca tabir olan rüya, eldeki imkanların geleceğe yönelik şekilde değerlendirilmesi suretiyle geçici bir sıkıntı yaşanabileceğini ancak ilerleyen zamanlarda daha kazançlı bir hale gelineceği için moral bozukluğu yaşanmayacağını bildirir. Özelikle aklını kullanan, maddi olanaklarını heba etmeyen kişilerin gelecek kaygısı duymadan hem rahat, hem de huzurlu bir durum içinde olacaklarını, mevcut işlerindeki kazançlarının da artacağını işaret eder. Ödeme görenler kredi ile ev veya araba alabilirler.

Rüyada Ödeme Yapmak

Elden çıkacak para manasına gelir ve rüyadaki diğer unsurlara göre meblağın büyük ya da küçük olacağı yorumlanabilir. Genellikle beklenmedik bir masraf çıkacağını ifade eden rüya, evde çıkabilecek arızalara veya bozulan elektronik cihazları tamir ettirmek için para ayırmak gerekeceğini bildirir. Bankaya ödeme yapmak vergi veya resmi bir işlem nedeniyle elden çıkacak paraya yorumlanırken, tanımadığı birine para ödeyenler kendilerinden borç isteyen bir akrabalarına veya dostlarına yüklü miktarda para verirler yahut kefil olurlar.

Rüyada Ödeme Almak

Elden ödeme almak güzel sözler duymak, yapılan çalışmaların takdir edilmesi sayesinde gururlanmak demektir. Banka hesabına ödeme yapıldığını görmek maaşa zam almak veya terfi ederek daha yüksek ücretlerde çalışmaya devam etmek demekken, kağıt para ile ödeme almak refaha ermek, bozuk para ile ödeme almak ise verilen bir borcun geri ödemesinin uzamasından ötürü planlarda bozulma yaşamak anlamındadır.

Rüyada Ödeme Görmenin Psikolojik Yorumu

Mali durumla ilgili yaşanan endişelerin günlük hayatı etkilediğini ve rüya sahibinin stresli zamanlar geçirdiğini ifade eder. Genellikle borcu olan ve bu nedenle sıkıntı yaşayan kişilerin tamamen bilinçaltlarında oluşmuş düşüncelerin rüyaya yansıyan halidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!