RuyaTabirleri.com

Rüyada Ofis Görmek

Rüyada ofis görmek, rüya sahibinin hayatındaki kötü ve art niyetli kişilere alamet eder. Kişinin düşmanlarının ve rakiplerinin olduğu anlamına gelir. Başarıların önüne geçmeye çalışan bir takım insanların varlığına alamet eder. Rüyada ofis görmek, rüya sahibinin sahip olduklarında gözü olan, onları elinden almanın yollarını arayan ve planlarını yapan bir takım kimselerin olduğu şeklinde ifade edilir.

Rüyada İş Yeri Görmek

Rüyada iş yeri görmek, mutluluk anlamına gelir ve rüyayı gören kişinin önünün açık olduğuna alamet eder. Rüya sahibi hem iş hem de aşk hayatında aradığını bulacak, yüzü gülecek, huzuru, keyfi ve ağız tadı da yerinde olacak demektir.

Rüyada Dükkân Görmek

Rüyada dükkân görmek de iş yeri görmeye benzer ve kişinin hayatından yana çok şanslı olacağına, yüzünün güleceğine, kaderinin güzel ve hayırlı olacağına delalet eder. Rüya sahibi hayalini kurduğu hayatı yaşamayı başaracak ve dünya hayatında hiçbir şeyde gözü kalmayacak demektir.

Rüyada Ofiste Çalışmak

Bir kişi rüyasında ofiste çalıştığını görürse eğer o kişinin kısa sürede kendi işini kurup, artık başkalarına değil sadece kendine çalışacağına tabir edilir. Rüya sahibinin büyük hedefleri olduğuna ve bunları başarıyla yerine getireceğine işaret eder.

Rüyada Ofis Temizlemek

Rüyada ofis temizlemek, müjdeli bir haber almaya ya da beklenmedik bir anda güzel ve hayırlı bir olay yaşamaya delalet eder. Kişinin emeklerinin karşılığını alacağına ve takdire şayan işler yapacağına rivayet edilir.

Rüyada Yeni Ofis Görmek

Rüyada yeni ofis görmek, rüya sahibinin işlerinde daha yetkin bir kişiden sürekli akıl alacağına ve onun yönlendirmesi ile adım atacağına yorulur. Bir ustadan iş öğrenmek anlamına gelir.

Rüyada Ofis Masası Görmek

Rüyada ofis masası görmek, rüyayı gören kişinin ekmeğini kazandığı yollara delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!