RuyaTabirleri.com

Rüyada Oğlan Çocuk Görmek

Rüyada oğlan çocuk görmek çocuğun yaş durumu ve eyleme göre farklı tabirlerle yorumlanmıştır. Kundakta erkek çocuk görmek üzüntüye ve kedere işarettir. Ergenlik çağlarına yaklaşmış bir erkek çocuk görmek size mutluluk, sevinç ve neşe verecek müjdeli bir haberin geleceğine işaret eder. Eğer ergenlik çağına yaklaşmış bir çocuk gökten iniyor veya yerden yükseliyorsa o hanenin refaha ve huzura kavuşacağına delalet eder. Rüyada kendisinin çocuk haline dönüştüğünü gören bir erkeğe annesi tarafından bir miras bırakılacağına delalet eder.

Rüyasında karısı hamile olan bir adam, kendi yüzünü çocuk yüzü şeklinde gördüyse, doğan oğlan çocuğunun da aynı adamın suretinde olacağına, yani babasına benzeyeceğine işaret eder. Rüyada bir çocuğu arkanıza aldıysanız yakın zamanda gelecek üzüntü ve kederli bir döneme ya da bir mülkü, bir işyerini idare etmeye işaret eder.

Rüyasında kundaktaki küçüklüğüne dönmüş olan adam annesinden meme emdiğini gördüyse, cehalet yüzünden insanlığını da kaybedeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişi keder, üzüntü, sıkıntı içindeyse ve zor bir dönemden geçiyorsa aydınlık zamanlar, güzel günler yakında gelecek şeklinde yorumlanır.

Yeni Doğmuş Bebek

Rüyada ana rahminden yeni çıkmış, yeni doğmuş bir oğlan çocuğu görmek, rüyayı gören kişi fakirlik ve cehalet içinde ise ilim ve zenginliğe kısa sürede ereceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Oğlan Çocuk Doğurmak

Rüyada bir oğlan çocuk doğurduğunuzu gördüyseniz, ilerleyen zamanlar için akıbetinizin iyi olacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada evli değilseniz fakat yine de bir oğlan çocuk doğurduysanız, hastaysanız şifaya, borçlarınız varsa ödemeye, kıt kanaat geçiniyorsanız zenginliğe ve büyük ilme nail olacağınıza işaret eder.

Bazı tabirlerde rüyada oğlan çocuk görmek, helal yoldan kazanılacak paraya, hayırlı bir eşe ve ard arda ortaya çıkacak hayırlı işlere delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada çocuk görmenin çok ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Çocuk Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!