RuyaTabirleri.com

Rüyada Oğlu Olduğunu Görmek

Rüyada oğlu olduğunu gören kişinin yaşamı istediği gibi gidecek demektir. Rüya sahibinin herkes için hayal gibi görünen hedeflerine ulaşacağına, mutluluk ve başarı için ne kadar amacı varsa onu gerçekleştireceğine, hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hayattaki tüm beklentilerinin gerçekleşeceği anlamına gelir.

Rüyada Oğlu Olduğunu Görmek ve Emzirmek

Rüyayı gören kişinin her zaman çocuklarına büyük bir tutku, sevgi ve aşkla bağlı kalacağına, her kararlarında onların arkasında olacağına, yaşlandıklarında bile bir bebeklermiş gibi üzerine titreyeceğine, onları koruyup kollayacağına işaret eder.

Rüyada Arkadaşının Oğlu Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin uykusunda oğlu olduğunu gören kişinin güzel işler yaptığı, önemli makamlara oturduğu, zengin, kariyerli, itibarlı ve işinde bir numara olduğu haberini alacağı anlamına gelir. Ve rüya o kimse üzerinden yorumlanır.

Rüyada İkiz Oğlu Olduğunu Görmek

Rüyasında ikiz oğlu olduğunu gören kişinin çok şanslı bir insan olduğu yorumu yapılır. Rüya sahibinin kısmetleri eksik olmayacak ve kişi herşeyin en fazlasına sahip olacak, herkesten de bir adım önde olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Başkasının Oğlu Olduğunu Görmek

O kimsenin gelirinin, sağlığının, huzurunun ve rahatının yerinde olacağına delalet eder. Rüya sahibinin kendisi gibi olmaya imrendiği, onun yolundan gittiği, onu kendine örnek aldığı asil, seçkin ve saygın bir insanın varlığını gösterir.

Rüyada Erkek Bebek Sahibi Olmak

Bir kişinin rüyasında erkek bir bebeğe sahip olduğunu görmesi, o kimsenin hergün Allah’a şükredeceği kadar güzel bir hayatı olacağı ile tabir edilir. Kolay elde edilmeyecek bir hayatın sahibi olmaya ve kendini Allah’ın özel kulları arasında saymaya alamet eder. Rüya sahibinin hak tarafından lütuf üstüne lütuf göreceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!