RuyaTabirleri.com

Rüyada Oğlunu Görmek

Rüyada oğlunu görmek, rüya sahibi için iyi değildir. Rüya sahibinin tüm düzenini ve hayatını alt üst edecek olayların yaşanacağına, kişinin maddi zarara uğrayacağına, kazancının düşmesi nedeniyle her yere borçlanacağına ve borçların yükünün altında kalacağına işaret eder. Rüyada oğlunu gören kişi, üzüntü verecek haberler alacak, hiç beklemediği kişilerden yana vefasızlık ve nankörlük görüp yıkılacaktır diye tabir edilir. Bu rüya uğursuzluk olarak kabul edilir ve şansın kapanacağına delalet eder.

Rüyada Oğlunu Sünnet Ettirmek

Rüyada oğlunu sünnet ettirmek, rüyayı gören kişinin kurtuluşa ereceğine ve şifaya kavuşacağına rivayet edilir. Rüya sahibi, şanslı ve kısmetli olacağı günler geçirecek, huzuru, neşesi ve ağız tadı yerine gelecek demektir.

Rüyada Oğlunu Dövmek

Bir kişi rüyasında oğlunu dövdüğünü görürse eğer o kişi, evlatlarından birinin yaptığı bir işe onay verecek ve o işin çocuğuna hayır ve mutluluk getirmesi için hem maddi hem de manevi olarak ondan desteğini esirgemeyecektir diye yorumlanır.

Rüyada Oğlunu Evlendirmek

Rüyada oğlunu evlendirmek, rüyada oğlunu dövmek gibi rüya sahibinin çocukları üzerinden tabir edilir. Kişinin, çocuklarından yana gerçekleşecek bir başarı sayesinde çok mutlu olacağı ve evladıyla gurur duyacağı ile açıklanır.

 Rüyada Oğlunu Kaybetmek

Rüyada oğlunu kaybetmek, onun mutluluğunu ve başarısını görmeye ve tarif edilmez duygular yaşamaya rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin oğlundan yana hayır göreceğine, oğlunun da ömrünün uzun ve sağlıklı olacağına delalet eder.

Rüyada Oğlunu Asker Görmek

Rüyada oğlunu asker görmek, rüya sahibinin hem hane halkının hem de kendisinin kötülüklerden, kazalardan ve belalarda uzak olacağına, huzur ve sessizlik içinde yaşayacağına, evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin evinin dışındaki kimselerin aile içindeki huzuru kaçıramayacağına rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,