RuyaTabirleri.com

Rüyada Öğrenci Olmak

Rüyada öğrenci olmak, hayırlı kişilere, fayda getirecek kararlara ve işlere, rüya sahibinin yeni ve güzel başlangıçlar yapacağına delalet eder. Sorunların çözüleceği ve sıkıntılı günlerin geride kalacağı şeklinde tabir edilir.Güzel haberler almaya, sürpriz gelişmeler yaşamaya ve ağız tadına kavuşmaya işaret eder. Rüyada öğrenci olmak, kötü günlerin biteceği, güzel günlerin geleceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Öğrenci Görmek

Rüyada öğrenci gören kişi, bazı musibetlerle karşılaşabilir ve bundan sonrası için daha temkinli ve bazı olaylara karşı daha hazırlıklı olmayı öğrenir. Bu rüya aynı zamanda güzel haberler alınacağına işaret eder.

Rüyada Öğrenci Yurdu Görmek

Rüyasında öğrenici yurdu gören kişinin geleceği çok parlak, şansı ve kısmeti de çok açık olacaktır diye yorumlanır. Rüya sahibi gerek tahsil gerekse meslek hayatından başarıdan başarıya, zaferden zafere, ödülden ödüle koşan biri olacak demektir.

Rüyada Öğrenci Topluluğu Görmek

Rüyada öğrenci topluluğu görmek, rüya sahibinin çevresinin çok geniş ve kalabalık olduğuna, başı sıkıştığında çalacak kapısının da çok olduğuna delalet eder. Fakat buna rağmen kişi kendi işini kendi gören, kimseye dert anlatmayan ve içini açmayan kimse olarak tasvir edilir.

Rüyada Öğretmen Görmek

Rüyada öğretmen görmek, rüya sahibinin diğerlerine benzemeyen ve özel biri olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi derin düşünceleri olan, farklı bir bakış açısı taşıyan, hayal dünyası ve iç dünyası zengin, yaratıcı fikirleri olan, kabiliyetli kimsedir diye yorumlanır.

Rüyada Öğretmen Olmak

Rüyasında öğretmen olduğunu gören kişi, mesleğinde basamak atlayacak ve amir, yönetici ya da müdür olacak demektir. Rüya sahibi bilgisi, tahsili ve tecrübesiyle altında çalışan kişilere hem değer katacak hem de yaptıkları işte ehil olmaları için onları yönlendirip, yönetecektir diye tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,