RuyaTabirleri.com

Rüyada Oğul Görmek

Rüyada oğul görmek, aile hayatında ve iş hayatında yapılacak işlerle para kazanmaya, bu kazançla yatırım yapmaya ve malda ve mülkte meydana gelen artışa delalet eder. Aynı zamanda, yapılan işlerde iyi çalışmalar çıkmasına ve ekilen tarlada iyi miktarda ürün almaya işaret edilir. Bereket dolu bir döneme girildiğine de işaret eder.

Rüyada Oğlu Olduğunu Görmek

Rüyada oğlu olduğunu görmek, gerçekleşmeyecek gözüyle bakılan bir ödemenin sürpriz şekilde ödenmesine, alınan paranın çeşitli işler için kullanılmasıyla birlikte para kazanmaya başlanacağına yorulur.

Rüyada Oğlunun Küçüklüğünü Görmek

Rüyada oğlunun küçüklüğünü gören kişinin, hatırından çıkan bir miktar paranın bir anda hatırına gelmesine çok sevindiğine yorumlanır.

Rüyada Oğlunun Öldüğünü Görmek

Rüyada oğlunun öldüğünü gören kişinin, yaptığı işlerin meyvesini toplamaya başladığına ve bereketli ve bolluk dolu bir döneme girdiğine delalet edilir. Ayrıca yapılmış ya da yapılacak işlerden kaynaklanan sorunların rüya sahibinin, iş hayatını ve sosyal hayatını derinden etkileyip sıkıntı yaşamasına sebep oluyor.

Rüyada Oğlunu Dövdüğünü Görmek

Rüyada oğlunu dövdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin, iş yaptığı kulvardaki rakiplerinin yenileceğine ve tek büyüğün kendisi olacağına delalet eder. Girişilen işlerde ele geçen fırsatları iyi değerlendirerek daha iyi yerlere gelmeye de işaret eder.

Rüyada Oğlunun Boşandığını Görmek

Rüyada oğlunun boşandığını görmek,  aile bireyleriyle birlikte bir işe girişileceğine ve daha iyi çalışmalara zemin hazırlanacağına yorumlanır.

Rüyada Oğlu ile Yolculuğa Çıkmak

Rüyada oğlu ile yolculuğa çıktığını görmek, birçok insanın katılacağı bir eğlence toplantısında yapılacak gider listesine delalet eder.

Rüyada Oğlunu Öptüğünü Görmek

Rüyada oğlunu öptüğünü görmek, ürün alım satımıyla ilgili bir işe yapılacak hızlı bir girişe ve bu işte kazanılacak büyük başarıya ve mala işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: