RuyaTabirleri.com

Rüyada Oje Görmek

Rüyada oje görmek, fesat, art niyetli ve ileri geri konuşan kişilere delalet eder. Bu kişiler densiz ve haddini bilmez kişilerdir. Ağızlarından çıkanları kulakları duymaz, bütün gün insanları çekiştirmekten başka işlere bakamazlar. Rüyada oje gören kişinin çevresinde böyle kişiler vardır ve rüya sahibinin başarılarını çekemiyorlardır. Bu kişiler, rüya sahibine zarar verebilecek kişiler değillerdir, moral bozmaktan öteye gidemezler fakat dedikodu yapma konusunda bazen dayanılmaz ve çekilmez olabilir, rüya sahibinin sabrını zorlayabilirler.

Rüyada Kırmızı Oje Görmek

Rüyasında kırmızı oje gören kişi bazı nahoş sözler duyabilir ve bu nedenle kendisini çok sıkıp, zor günler geçirebilir. Kırmızı oje gıybet eden kişileri işaret eder. Rüya sahibinin gıybetini eden kişilerden alacağı ağırlık olarak tabir edilir.

Rüyada Oje Sürdüğünü Görmek

Rüya sahibinin düşmanları olduğu anlamına gelir. Bu kişiler sadece dilde zararlı olan kişilerdir. Rüya sahibine yakından dokunamazlar fakat dillerindeki acılık nedeni ile rüya sahibinin canını yakıp, maneviyatını çökertebilirler.

Rüyada Oje Sildiğini Görmek

Rüyasında ojelerini sildiğini gören rüya sahibi, hiç alakası olmadığı bir işten dolayı suçlanacak ve kendisini aklamak için elinden geleni yapacaktır. Rüya sahibi ne yapıp edip masumluğunu ve suçsuzluğunu ispat etmeyi başaracak, üzerine sürülen lekeden kurtulacaktır.

Rüyada Oje Satın Almak

Rüya sahibinin eline geçecek olan büyük bir koza tabir edilir. Rüya sahibi, zamanında kendine zarar vermiş ve haksızlık etmiş bir kişinin bir yanlışını ya da yolsuzluğunu öğrenecek, yeri ve zamanı gelince de bunu kullanacak diye ifade edilir.

Rüyada Beyaz Oje Görmek

Rüya sahibinin aile büyüklerinden ya da güvendiği bazı kimselerden bir işi için görüş alacağına ve ona göre adım atacağına işaret eden bir rüyadır. Rüya sahibinin kararsız olduğu bir konuya delalettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: