RuyaTabirleri.com

Rüyada Oje Sürmek

Rüyada oje sürmek, hayırlara alamet etmez ve rüyayı gören kişinin canını sıkacak bazı olayların yaşanacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin moralsiz günler geçireceğine, keyfinin, neşesinin ve ağız tadının kaçacağına işaret eder. Kötü günlerin ve olumsuz olayların yaşanacağı anlamına gelir. Rüyada oje sürmek, rüyayı gören kişi için uğursuzluk olarak kabul edilir ve hayır getirmeyecek kişilerle karşılaşmaya yorulur.

Rüyada Kırmızı Oje Sürmek

İyi bir rüyadır ve rüya sahibinin eğlenceli, heyecanlı ve hareketli günler geçireceği yönünde değerlendirilir. Rüyayı gören kişinin gönül hoşluğu yaşayacağına, kuş gibi hafifleyeceğine ve kendini çok iyi hissedeceğine tabir edilir.

Rüyada Yeşil Oje Sürmek

Rüya sahibinin sıra dışı ve radikal kararlar alacağı anlamına gelir. Hayata daha farklı bir pencereden bakan, yaşam tarzı kimseye benzemeyen, kendi doğrularının ve bildiklerinin peşinden gidip, buna uygun yaşamaya çalışan bir kimsenin varlığı üzerinden açıklanır.

Rüyada Pembe Oje Sürmek

Rüyayı gören kişinin ayakları yere basmayan düşünceler içinde olduğuna ve kendisi için neredeyse imkansız olan hedeflerin peşine düştüğüne delalet eder. Kişi, kendisine hayır, mutluluk ve huzur getirmeyecek bazı işlere niyetlenecek ve sonunda istediğini elde edemeyecek demektir.

Rüyada Beyaz Oje Sürmek

Akıl danışmaya ve yol gösterecek kadar olgun, bilgili ve tecrübeli kişilerin kapısına gitmeye işaret eder. Rüya sahibinin kendisine yardım etmesi ve doğruyu gösterip, kafa karışıklığını gidermesi amacıyla birilerinin yaşam deneyimlerine ihtiyaç duyacağına alamet eder.

Rüyada Siyah Oje Sürmek

Resmiyete rivayet edilir ve rüyayı gören kişinin başarılı olacağına, işinde terfi alacağına, bu sayede itibarının da artacağına yorulur ve hayırlara vesile olacak olayların yaşanacağı ile açıklanır. Rüyayı gören kişinin hayatının en güzel ve en iyi günlerini yaşayacağı bir dönemin geleceğine rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,