RuyaTabirleri.com

Rüyada Ok Görmek

Rüyada ok görmek, başarılı olmaya ve hedefi tam on ikiden vurmaya işaret eder. Rüya sahibinin başladığı işleri yarım bırakmadığına, sonuna kadar gitmek ve kazançlı çıkmak için bazen gerektiğinden de fazla ter akıttığına delalet eder. Rüyada ok görmek, resmi görevlere ve resmi görevlilere tabir edilir. Bazen de insanlar arasında bozulan ilişkileri düzeltmeye çalışan iyi niyetli ve barıştan yana olan kişilerin varlığı üzerinden tabir edilir.

Rüyada Ok Atmak

Rüyada ok atmak, rüya sahibinin hayatında her şeyin yolunda gideceğine işaret eder. İşlerin düzene girmesi, küslüklerin ve anlaşmazlıkların bitmesi, borçların kapanması ve hastalıkların son bulması anlamına gelir. Yani sorunların ve dertlerin biteceği, mutluluğun hakim olacağı bir dönem geliyor demektir.

Rüyada Hedefe Ok Atmak

Rüyada okla bir yere hedef alıp isabet ettirdiğini görmek, büyük bir şans yakalamak ve bu şans sayesinde tüm üzüntülerden kurtulmak şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşmesi, tüm beklentilerinin de yerine gelmesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Okla Yaralanmak

Rüyada okla yaralanmak, rüya sahibinin düşmanının kendisi için yaptığı kötü planın ters tepeceğine, rüya sahibini üzmeyi planlarken tam tersine yüzünü güldüreceğine delalet eder.Bu sayede kişinin düşmanı da tamamen etkisiz hale gelmiş olacaktır.

Rüyada Yay Görmek

Rüyada yay görmek, evin hanımı ile tabir edilir. Aile bireylerinin hizmetini gören kişi anlamına gelir. Bazen de yol olarak ifade edilir ve rüya sahibinin bir yola gideceği şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Keman Yayı Görmek

Rüyada keman yayı görmek iyi anlamlara gelmez. Rüya sahibi için zorluk ve meşakkat anlamına gelir. Borçlanmaya, hastalanmaya, işinden olmaya tabir edilirken, kişinin içinde bulunduğu çetin şartların çok daha kötü bir hale geleceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ok Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. gulsem (13 Eylül 2015 saat: 08:32)

    ruyamda bir suru ok ust uste dizilmisti. Oklar yepyeni ve parlakti. Elimle oklara dokunuyordum iclerinden hangisini atacagimi karar vermeye calisiyordum. Bir tane isabet ettirdim. Ikinci icin ise karar veremiyordum bir turlu.cunku hepsi de guzel parlak ve yeniydi oklarin. Ikinci oku secemeden uyandim. Uyandigimda sanki gercekten oka dokunmus gibi hissettim elimi… Tesekkurler

  2. duygu (20 Kasım 2014 saat: 07:21)

    merhabalar ben duygu rüyamda işten çıkmıştm eve dogru gdiyordum fakat benim kız arkadaşım dışarda simit satyordu sonra onun yerine ben gecip baktım daha sonra acayip müşteri geldi ve simit pogaça almaya başladılar en sonunda hava karardı ve 6 tane çingene çocuklar geldi ve 1 tanesi pogaça çalmaya başladı bende onu gördüm bagrdım çocugu ittim gidip abilerine şikayet etti bi taneside arkama geçip ok fırlattı 3 tane ok sag elime saplandı ve acı içinde kıvrandm eger özür dilemezsem daha çok ok atacklardı bende özür diledm tezgahı kapatıp gittm uyandgmda da sag elim kızarmıstı.

  3. Cihad (15 Kasım 2014 saat: 23:03)

    rüyamda büyük bir malikane kare şeklinde bahçeli bir arazi içinde fakat evi görmedim dikkatimi çekmedi herhalde. kare şeklindeki malikanenin köşesinde olan 2 kapısından giriyorum (yoluma gidip oradaki işimi halledip geri döneceğim) bembeyaz ata binmiş bembeyaz elbiseli adama (yanlız bu adam bu malikane sınırlarından çıkamıyor) yakalanmadan koşarak geçerken bana ok attı (rengini tam hatırlayamadım) ok arkama düştü ben malikanin diğer köşesindeki kapıdan çıktım, sonra işimi bitirip tekrar giriyorum tam diğer kapıya yaklaşmışım, bu adam tekrar çıkıyor ve bana 1 metre civarında mızrağa benzer bembeyaz birşey attı o da önüme düştü ben kızdım aldım buna geri attım onunda (tam hatırlayamıyorum sanki) önüne ya çatısına düştü zarar gördü bana şöyle dedi sen bana zarar verdin seni öldüreceğim, bende kaçmaya başladım, bembeyaz 2 ok attı onlarda önüme düştü, arkama bakarak kaçarken ben daha 1 metre gitmeden 1 saniyede 100 metre geldi ben malikanenin sınırları dişina çıksam canımı kurtaracağım çünkü o çıkamıyor yasak ona. tam çıkarken uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,