RuyaTabirleri.com

Rüyada Ok Görmek

Rüyada ok görmek, başarılı olmaya ve hedefi tam on ikiden vurmaya işaret eder. Rüya sahibinin başladığı işleri yarım bırakmadığına, sonuna kadar gitmek ve kazançlı çıkmak için bazen gerektiğinden de fazla ter akıttığına delalet eder. Rüyada ok görmek, resmi görevlere ve resmi görevlilere tabir edilir. Bazen de insanlar arasında bozulan ilişkileri düzeltmeye çalışan iyi niyetli ve barıştan yana olan kişilerin varlığı üzerinden tabir edilir.

Rüyada Ok Atmak

Rüyada ok atmak, rüya sahibinin hayatında her şeyin yolunda gideceğine işaret eder. İşlerin düzene girmesi, küslüklerin ve anlaşmazlıkların bitmesi, borçların kapanması ve hastalıkların son bulması anlamına gelir. Yani sorunların ve dertlerin biteceği, mutluluğun hakim olacağı bir dönem geliyor demektir.

Rüyada Hedefe Ok Atmak

Rüyada okla bir yere hedef alıp isabet ettirdiğini görmek, büyük bir şans yakalamak ve bu şans sayesinde tüm üzüntülerden kurtulmak şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşmesi, tüm beklentilerinin de yerine gelmesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Okla Yaralanmak

Rüyada okla yaralanmak, rüya sahibinin düşmanının kendisi için yaptığı kötü planın ters tepeceğine, rüya sahibini üzmeyi planlarken tam tersine yüzünü güldüreceğine delalet eder.Bu sayede kişinin düşmanı da tamamen etkisiz hale gelmiş olacaktır.

Rüyada Yay Görmek

Rüyada yay görmek, evin hanımı ile tabir edilir. Aile bireylerinin hizmetini gören kişi anlamına gelir. Bazen de yol olarak ifade edilir ve rüya sahibinin bir yola gideceği şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Keman Yayı Görmek

Rüyada keman yayı görmek iyi anlamlara gelmez. Rüya sahibi için zorluk ve meşakkat anlamına gelir. Borçlanmaya, hastalanmaya, işinden olmaya tabir edilirken, kişinin içinde bulunduğu çetin şartların çok daha kötü bir hale geleceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!