RuyaTabirleri.com

Rüyada Okey Görmek

Rüyada okey görmek, hayatı çok fazla ciddiye almayan bir eş sahibi olmak yüzünden kişinin her sorumluluğu tek başına üstlenmek zorunda kalacağına, omuzlarındaki yükün giderek ağırlaşmasıyla hayat enerjisinin düşeceğine, kendisini mutsuz ve yetersiz hissetmeye başlayacağına yorumlanır. Aklı bir karış havada çocuklara sahip olmak, çalışma hayatında tutunamayan ve hazıra konmak isteyen biriyle evlenmeye de yorumlanır. Kişinin kazanç konusunda kolaycı bir tavır içinde olduğuna ve bu yüzden girdiği her işten zorlandığı anda çıkarak geleceğini yavaş yavaş mahvedeceğine tabir edilir. Kumar düşkünü olmak veya kumar oynamak suretiyle evinin rızkını harcamak, ailesini mahcup ve muhtaç duruma düşürmek anlamına da gelen rüya, kötü alışkanlıkların pençesine düşülmemesi için kişinin girdiği ortamlara çok dikkat etmesi gerektiği konusunda uyarıda bulunur.

Rüyada Okey Oynamak

Ailesine önem vermemek, başka insanların sözlerine inanıp o şekilde hareket etmek, kendi fikirlerini ortaya koyamamak demektir. Rüya sahibinin zayıf karakter özelliğinden dolayı kötü niyetli kimselerin hedefi haline geleceğine, malının, mülkünün peşine düşecek düşmanları olacağına yorumlanır. Tamamen çıkarları ve maddi açıdan elde edecekleri fırsatları düşünerek kişiyle arkadaşlık yapan insanların çokluğuna da dikkat çeken rüya, kime güvenileceği konusunda düşünmek gerektiğinin de altını çizer.

Rüyada Okey Takımı Görmek

İyi ile kötüyü ayırmakta zorluk çekileceği bir durum yaşanacağını bildirir. Rüya sahibinin kendisine çok samimi yaklaşan ancak gerçek niyeti hiç de iyi olmayan kimseler yüzünden ilerleyen zamanlarda ailevi sorunlar yaşayacağını, bu kişiler nedeniyle maddi kayıpların da kişiyi çok üzeceğini bildirir. Bencil, sorumsuz, kimseyi dinlemeyen, sadece kendi bildiğini okuyan bir eşe veya evlatlara da delalettir.

Rüyada Okey Görmenin Psikolojik Yorumu

Pratik bir zekaya sahip kişinin aklını kendisi için faydalı işlerde kullanmak yerine genellikle işine yaramayacak durumlarda heba ettiğini bildirir. Yapabileceklerinin farkına varmayıp sürekli hayatın kendisine getirdiklerinden şikayet eden, yaşam koşullarını değiştirebileceği halde kendisini şanssız gören kimseleri ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: